احداث ۴ استخرو سونا در محلات منطقه ۱۵

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه ۱۵ از بهره برداری از ۴ استخر و سونا در منطقه در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، دکتر انجمنی با اعلام مطلب فوق افزود: عملیات احداث این مجموعه های آبی در محله های افسریه جنوبی، کیانشهر، قیامدشت و خاور شهر منطقه در حال اجراست که به زودی تکمیل و به بهره برداری می رسد.
شهردار منطقه خاطر نشان کرد: استخر محله کیانشهر در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع و با ۱۵۵۰ مترمربع اعیانی با ۸۵ در صد پیشرفت فیزیکی در مرحله اجرای پوشش نهایی سقف کاذب ، نصب تجهیزات موتورخانه ، عایق بندی دیواره و کف استخر قرار دارد .
به گفته وی استخر محله افسریه جنوبی نیز در زمینی به مساحت ۲۸۵۰ متر مربع و ۱۵۴۳متر مربع اعیانی در خیابان ۲۰ متری افسریه با کاربری ورزشی و تفریحی در حال ساخت است که با ۶۷ در صد پیشرفت فیزیکی، عملیات دیوار چینی ساختمانهای اداری و آرماتوربندی کانال آن در حال اجراست.
دکتر انجمنی یادآور شد: استخر و سونای قیامدشت و خاور شهر نیز در محدوده حریم منطقه در حال ساخت است که به ترتیب با ۹۰ و ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل پایانی عملیات احداث قرار دارند.
وی خاطر نشان کرد: تمامی مجموعه های آبی یاد شده با امکاناتی شامل استخر بزرگسالان و کودکان، جکوزی، سونای خشک و بخار ، سالن بدنسازی، سرویس بهداشتی، بوفه و سایر فضاهای جانبی احداث می شوند.
شایان ذکر است، این پروژه ها به همراه تعداد دیگری از پروژه های عمرانی،اجتماعی، امورشهری و ترافیکی در حال احداث است که طی ماههای آتی به بهره برداری می رسد.

چاپ چاپ