اقبالیان سرپرست شهرداری منطقه هفت قم:

اقدامات فرهنگی ابزار اصلی رسیدن به انضباط شهری

تاریخ انتشار: 05 آگوست 2015 - اخبار شهرداری ها, از سراسر ايران
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

سرپرست شهرداری منطقه هفت قم اقدامات و برنامه های فرهنگی را یکی از اصلی ترین وسایل و روشها جهت رسیدن به انضباط شهری و رفع مشکلات موجود در سطح شهر دانست .
واحد خبر شهرداری منطقه هفت : علیرضا اقبالیان ضمن اعلام توزیع تراکت های فرهنگی با مضمون رعایت حقوق شهروندی و رفع سد معبر گفت : اقدامات فرهنگی راه رسیدن به انضباط شهری را کوتاه تر می کند.
وی اشاره کرد: اقدامات فرهنگی باید متناسب با نیاز و دغدغه های مخاطبین باشد تا در مسیر هدف گذاری شده حرکت کند تا بتوانیم رضایت مندی شهروندان را افزایش دهیم.
سرپرست شهرداری منطقه هفت، اشاره به احادیث و روایات معصومین (ص) در خصوص مسائل و معضلات شهری را نشان اهمیت رعایت حقوق شهروندی دانست و بیان داشت : منابع خوبی در دسترس هست که می توان با استنادات محکم، اهمیت و لزوم رعایت حقوق شهروندی را از کلام معصومین به اطلاع مردم رساند.
اقبالیان در خصوص آموزش های شهروندی در حوزه کسبه هسته مرکزی شهر اظهار کرد: آموزش های شهروندی متناسب با موضوعات کسبه در خصوص عدم سد معبر و رعایت حقوق عابرین پیاده می تواند فرهنگ سازی مطلوبی را به دنبال داشته باشد .
وی افزود: موضوعات آموزش شهروندی به صورت عمومی نیز در دستور کار واحد روابط عمومی و فرهنگی منطقه قرار دارد که موضوعاتی از قبیل رعایت نظافت، احترام به فضای سبز، لزوم رعایت قوانین ، عدم خرید از دستفروشان را شامل می شود.#

چاپ چاپ