همایش بزرگ دوچرخه سواری ویژه دانش آموزان در منطقه ۹

همایش بزرگ دوچرخه سواری ویژه دانش آموزان در منطقه ۹

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

با محوریت کمپین “آسمان آبی ، زمین پاک” برگزار شد؛
همایش بزرگ دوچرخه سواری ویژه دانش آموزان در منطقه ۹
همایش بزرگ دوچرخه سواری ویژه دانش آموزان با محوریت کمپین ” آسمان آبی ، زمین پاک ” در پایگاه یکم شکاری مهرآباد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ ، هاشم فخاری معاون امور اجتماعی منطقه با اعلام این خبر گفت: همایش دوچرخه سواری همگانی ویژه دانش آموزان منطقه بود و با شعار رعایت موضوعات کمپین آسمان آبی ، زمین پاک برگزار شد تا بیش از پیش به مباحث مدیریت پسماند و خط سفید پرداخته شود.
وی افزود: این شهرداری تمام توان خود را با استفاده راهبردهای کلان شهرداری تهران در زمینه گسترش ورزش همگانی و تامین زمینه سلامت عمومی از راه ایجاد فضا و بسترهای مناسب ورزشی به کار می گیرد تا نشاط و سرگرمی شهروندان را فراهم کند.
معاون شهردار منطقه ۹ با بیان اینکه برنامه های اوقات فراغت امسال با محوریت موضوعات کمپین اسمان آبی ، زمین پاک اجرایی می شود نیز گفت: امسال در نظر داریم تا کلاس های آموزشی ویژه ای با موضوعات مدیریت پسماند و خط سفید برای دانش آموزان برگزار کنیم و با نهادینه کردن این طرح آسایش ، امنیت و آرامش بیشتری را برای خود و جامعه فراهم آوریم.
به گفته فخاری این همایش دوچرخه سواری در پایگاه یکم شکاری مهرآباد برگزار شد و در پایان این برنامه به نفرات برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا شد .

چاپ چاپ