تاریخ انتشار: 05 آگوست 2015 - اخبار

آغاز عملیات جدولگذاری ،خاکبرداری ، زیرسازی و آسفالت رینگ مسجد مقدس جمکران...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

ادامه فعالیت های پروژه های عمرانی و خدماتی شهرداری منطقه ۵ و پیگیری بی وقفه پرسنل خدوم منطقه در راستای انجام پروژه های عمرانی ، خدماتی و ترافیکی شهرداری منطقه ۵

احمد ترکمن با اشاره به انجام پروژه های عمرانی،خدماتی و ترافیکی منطقه ، از پروژه های ، جدولگذاری، خاکبرداری ، زیر سازی و آسفالت مقابل درب ۲ مسجد مقدس جمکران خبر داد.

وی در ادامه افزود؛ با توجه درخواست های مردمی و اینکه مدتها درمقابل درب ۲ مسجد مقدس جمکران مشکل آبگرفتگی و ناهمواری وجود داشت در راستای ساماندهی این معبر و افزایش رضایت مردمی منطقه ۵ شروع به اجرای جدولگذاری انهار جهت رفع آبهای سطحی و اصلاح هندسی جهت رفع گره ترافیکی و تسریع درعبور و مرور و ساماندهی و زیباسازی نمود.

ترکمن تصریح کرد همزمان با اجرای جدولگذاری ، خاکبرداری و زیرسازی رینگ آغاز گردید است که انشا ا.. پس از اتمام آن دراسرع وقت نسبت به آسفالت و زیباسازی آن اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد طول جدولگذاری پروژه مذکور ۱۴۰۰ متر و خاکبرداری ، زیرسازی و آسفالت آن نیز بیش از ۱۴۰۰ مترمربع می باشد .

ترکمن در پایان خاطر نشان کرد: ضمن تقدیر و تشکر از تولیت محترم مسجد مقدس جمکران و همکاری و شکیبایی مردم جمکران،مشارکت مردم می تواند نسبت در پیشرفت سریع و آبادانی منطقه۵ تأثیر به سزایی داشته که به امید خداوند پروژه ای متعدد دیگری در اطراف مسجد مقدس جمکران در حال پیگیری می باشد که به زودی اجرایی میگردد.

۱۳۹۴/۰۵/۱۴
اداره کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم

چاپ چاپ