شهردار منطقه‌ی سه زاهدان خبر داد:

پروژه‌ی بلوار یادگار حضرت امام(ره) تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید...

تاریخ انتشار: 08 آگوست 2015 - از سراسر ايران
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل؛ شهردار منطقه‌ی سه زاهدان خبر از اتمام پروژه‌ی بلوار یادگار حضرت امام(ره) تا پایان سال جاری داد و گفت: با توجه به تاکیدات شهردار محترم زاهدان و اینکه این بلوار به عنوان پیشانی شهر بوده و در اصلی‌ترین ورودی قرار گرفته است لذا اجرای آن را به عنوان یکی از پروژه‌های شاخص در دستور کار قرار داده‌ایم.
جمشید میری در این باره افزود: طول تقریبی این پروژه ۴ کیلومتر است که یک کیلومتر آن در سال گذشته انجام شده و با توجه به اینکه طرح مربوطه هم‌اکنون در دست مشاور بوده و مراحل نهایی خود را سپری می‌کند لذا برنامه‌ریزی لازم صورت پذیرفته تا به محض ارائه‌ی طرح توسط مشاور، عملیاتهای اجرایی آن آغاز شود و ان‌شاءا… بر اساس تمهیدات اندیشیده شده مابقی پروژه تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.
وی در ادامه به تشریح برخی از برنامه‌های خدماتی منطقه‌ی سه در ۴ ماهه‌ی نخست سال جاری پرداخت و گفت: در حوزه‌ی خدمات شهر سعی ما بر این بوده تا به موضوع نظافت و پاکسازی معابر شهر بیشتر توجه شود و در همین راستا با هدف بهبود کیفیت کار، تعداد ناظرین سطح نواحی منطقه را به ۳ نفر افزایش داده‌ایم.
وی اضافه کرد: اخیراً نسبت به خرید ۱۰۰ مخزن زباله و ۴۰ گاری چرخدار اقدام شده و با توجه به اینکه بخش عمده‌ی نظافت سطح منطقه توسط بخش خصوصی انجام می‌شود برنامه‌ریزی شده تا با نظارت دقیق بر عملکرد آنها بتوانیم موجبات جلب رضایت هر چه بیشتر شهروندان را فراهم کنیم.
وی با تاکید بر ارتقای کیفیت در ارائه‌ی خدمات اظهار داشت: برای بهبود کیفیت خدمات شهر، راه‌اندازی نواحی خدماتی شهر را به صورت مدیریت در دستور کار قرار داده‌ایم و در این خصوص نواحی را با در نظر گرفتن مدیر، ساختمانی مجزا و نیروهای لازم و البته با تعریف مسئولیتهایی همچون عمرانی، خدمات شهر، فضای سبز و اجرائیات پیش بینی کرده‌ایم.
اقدامات صورت گرفته در حوزه‌ی فضای سبز منطقه‌ی سه از دیگر مواردی بودند که جمشید میری آنها را امیدوار کننده توصیف کرد و گفت: تا کنون نسبت به کاشت درختان، آماده‌سازی پارکهای محله‌ای، نگهداری و آبیاری فضاهای سبز سطح منطقه به صورت مرتب انجام شده ضمن اینکه برنامه‌ریزی لازم جهت احداث پارکهای محله‌ای نیز صورت پذیرفته و در حال حاضر بسیاری از مراحل مقدماتی آنها انجام شده و امیدواریم بتوانیم این پارکها را در مقیاس محله‌ای در هفته‌ی دولت به بهره‌برداری برسانیم.
وی در خصوص برنامه‌های فرهنگی نیز توضیحاتی داد و گفت: در نواحی منطقه‌ی سه، یک واحدی را برای امور فرهنگی پیش‌بینی کرده‌ایم تا در کنار رابطه‌‌ای که با معاونت فرهنگی دارند یک رابطه‌ی تنگاتنگی نیز با مردم برقرار کنند تا از این رهگذر ان‌شاءا… برنامه‌های آموزش شهروندی را به بهترین نحو اجرا نمائیم.

شهردار منطقه‌ی سه در پایان ضمن تشریح برخی از اقدامات عمرانی صورت گرفته در ۴ ماهه‌ی نخست سال جاری گفت: در این مدت جدولگذاری، زیرسازی و آسفالت ۳۴ محور از معابر کوچک و بزرگ خاکی در سطح منطقه با مساحت تقریبی ۲۵هزار مترمربع، روکش آسفالت تعدادی از خیابانها به مساحتی بالغ بر ۱۸هزارمترمربع، جمع‌آوری و هدایت آبهای سطحی و لکه‌گیری آسفالت انجام شده ضمن اینکه ترمیم جداول و ایجاد برخی رفیوژها نیز در این مدت در سطح منطقه انجام شده است.

چاپ چاپ