تاریخ انتشار: 08 آگوست 2015 - اخبار

اجرای بلوک بندی بازیافتی در محله های مرکزی شهر تهران آغاز شد...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون خدمات شهری ومحیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ تهران گفت: در راستای تفکیک پسماندهای خشک و تر بلوک بندی بازیافتی در محلات ۱۷ گانه منطقه انجام می شود.
امیرحسین عساری معاون خدمات شهری ومحیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ با اشاره به این که اجرای طرح بلوک بندی بازیافت در محلات ۱۷ گانه این منطقه در اولویت برنامه های “کمپین آسمان آبی ، زمین پاک ” قرار دارد؛ اظهار داشت:این طرح به منظور گسترش تفکیک مواد بازیافتی و پسماندهای خشک و تر از مبدا‌، کاهش آلایندگی محیط زیست، ارتقای سلامت و رفاه حال شهروندان در دست اجرا است.
او ادامه داد: در این طرح کارشناسان اداره بازیافت با حضور در محلات و نواحی ۴ گانه منطقه با آموزش های لازم اقدام به بلوک بندی بازیافت مجموعه‌های ‌مسکونی و اصناف در این منطقه خواهند کرد.
عساری بیان داشت: بر همین اساس خودروهای ملودی بازیافت طبق بلوک بندی و کد اشتراک شهروندان محلات در روزهای مختلف هفته اقدام به اجرای طرح ویژه ملودی بازیافت خواهند کرد.
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهر داری منطقه ۱۱ با اشاره به این که محله های منطقه به ۱۵ بلوک بازیافتی تقسیم شده است؛ گفت: ناحیه یک ۳ بلوک ، ناحیه دو ۴ بلوک ،ناحیه سه ۵ بلوک وناحیه چهار به ۳ بلوک تقسم شده است.
وی تصریح کرد: همچنین هربلوک در ناحیه به ۶ پست تقسیم می شود.
عساری تاکید کرد: نظارت دوره ای شهردارمنطقه از نواحی ۴ و ۱ انجام شده است و در هفته های آتی از نواحی ۳ و۲ بازدید می کنند.
Attachments area
Preview attachment 5E7A1048.JPG
Image
۵E7A1048.JPG

Click here to Reply or Forward

چاپ چاپ