تاریخ انتشار: 10 آگوست 2015 - اخبار, خواندني هاي برگزيده‌

شهروندان منطقه ۷ به مناطق جنگی و عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

رئیس اداره امور ایثارگران شهرداری منطقه ۷ از اعزام شهروندان این منطقه به مناطق جنگی و عملیاتی جنوب کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، مجید یوسف زاده خیابانی با اعلام این مطلب گفت: در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان والامقام میهنمان، شهروندان ساکن منطقه درتاریخ یکم شهریور ماه به مناطق جنگی جنوب کشور اعزام خواهند شد.
وی تصریح کرد: در این سفر، شهروندان به مدت چهار روز از مناطق جنگی کشور مانند همدان، کرمانشاه، سر پل زهاب، ایلام، گیلان غرب، تنگه چهار زبر و غار قوری قلعه دیدن می کنند.
رئیس اداره امور ایثارگران شهرداری منطقه ۷ یادآور شد: علاقمندان به حضور در این کاروان زیارتی می توانند تا ۲۱ مرداد ماه به شهرداری های نواحی پنجگانه منطقه مراجعه کنند.
وی استقلال، آزادی و حریت را از پیام های اصلی شهدا عنوان کرد و افزود: شهدا در حقیقت با لبیک به ندای امام راحل و از خودگذشتگی واقعی به ما درس عزت، حریت و استقلال سیاسی دادند و امروز در سایه این رادمردی‌هاست که ایران اسلامی امن ترین کشور در دنیاست.
خیابانی بر ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال صحیح پیام شهدا به نسل امروز تاکید کرد و گفت: اگر شهدا ایثار نمی‌کردند و خانواده‌های آنها استقامت نداشتند فضای امن و سالم کنونی هرگز به دست نمی‌آمد.

چاپ چاپ