اجرای ده ها عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی در محلات غربی پایتخت
به مناسبت دهه کرامت برگزار می شود؛

اجرای ده ها عنوان برنامه فرهنگی و ورزشی در محلات غربی پایتخت...

تاریخ انتشار: 10 آگوست 2015 - اخبار شهرداری ها, اختصاصی
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه ۹ با اشاره به ویژه برنامه های دهه کرامت از اجرای ده ها عنوان برنامه فرهنگی ورزشی در محلات منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ ، سیدعلیرضا حسینی با اعلام این خبر گفت: ویژه برنامه های دهه کرامت از سالروز ولادت حضرت معصومه (س) آغاز شده و تا سالروز ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت ادامه خواهد داشت.
وی افزود: این برنامه ها در سراهای محله ، مساجد و مدارس متمرکز شده و علاوه بر برگزاری جشن بزرگ روز دختر و برپای غرفه های فرهنگی و ورزشی در بوستان ها ، چندین برنامه متنوع فرهنگی و ورزشی در نظر گرفته شده که در زمان بندی معینی در این دهه اجرایی می شود.
حسینی با اشاره به دیگر برنامه های مورد نظر در دهه کرامت اظهار داشت: مولودی خوانی ، مسابقات نقاشی ، قرآن خوانی و کتابخوانی و وبلاگ نویسی و همچنین کلاس های آموزشی با محوریت الگو گرفتن از زندگی حضرت معصومه (س) و امام رضا (ع) در سراهای محله برگزار می شود.
وی به دیدار با خانواده معظم شهدایی که سالگرد شهادت آنها در این ایام است نیز اشاره کرد و گفت : جهت زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهیدان ، مدیران و مسئولان این شهرداری به دیدار خانواده های شهدا و ایثارگران می روند.
شهردار منطقه ۹ با بیان اینکه در دهه کرامت برای بانوان منطقه برنامه های ورزشی و فرهنگی متنوعی نیز در نظر گرفته شده نیز ادامه داد: ایستگاه های تفریحی ورزشی برای بانوان به شکلی ویژه برپا خواهد شد و توجه خاصی به ورزش های همگانی نیز می شود.

چاپ چاپ