سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم خبر داد: انتشار ۱۸۲۰ خبر از فعالیت‌های شهرداری قم
تاریخ انتشار: 10 آگوست 2015 - از سراسر ايران, خواندني هاي برگزيده‌

سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم خبر داد: انتشار ۱۸۲۰ خبر از فعالیت‌های شهرداری قم...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

سرپرست اداره‌کل روابط عمومی شهرداری قم گفت: در سال جاری از شهرداری قم یک‌هزار و ۸۲۰ خبر در رسانه‌ها انتشار یافته که یک‌هزار و ۳۴۵ خبر از این تعداد، توسط پایگاه خبری شهر نیوز، همکاران روابط عمومی و سازمان‌های تابعه تهیه شده است.

ابوالفضل سبزعلیان یکشنبه شب در دیدار صمیمی سیدمرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم با اصحاب رسانه استان قم که در سالن همایش شهرداری مرکز برگزار شد، با بیان اینکه شهر قم به عنوان شاهراه مواصلاتی کشور، سالانه پذیرای ۲۰ میلیون زائر است اظهار کرد: وجود برخی از ظرفیت‌های مذهبی از جمله حوزه‌های علمیه و حرم حضرت معصومه (س) جایگاه این شهر را نسبت به دیگر شهرهای کشور ارتقاء بخشیده است به همین علت اهمیت مدیریت این شهر دو چندان می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه قم تاکنون در مدیریت این کلانشهر همکاری مناسبی با اداره‌کل روابط عمومی شهرداری قم داشته‌اند ابراز کرد: پس از تغییرات مدیریتی در شهر قم برخی از رویکردها در اداره‌کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم تغییر کرده است و امیدواریم با حمایت‌های شهردار قم بتوانیم در مرحله اول ساختار مناسب‌تری را در این اداره‌کل اجرایی کنیم.

سرپرست اداره‌کل روابط عمومی و بین‌الملل شهرداری قم از آغاز به کار واحد امور بین‌الملل شهرداری قم یاد کرد و گفت: تاکنون از شهرداری قم یک هزار و ۸۲۰ خبر در رسانه‌ها انتشار یافته که هزار و ۳۴۵ خبر از این آمار توسط پایگاه خبری شهر نیوز، همکاران روابط عمومی شهرداری مرکز و سازمان‌های تابعه تهیه شده است.

وی ادامه داد: در میان روزنامه‌ها ‌ایمان، شاخه سبز، ۱۹ دی، همشهری و گویه رتبه‌های اول تا پنجم و همچنین در میان خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری، خبرگزاری فارس،‌ سایت‌های خبری قم نیوز و قم‌نا رتبه‌های اول تا سوم را در انتشار اخبار فعالیت‌های شهرداری قم به خود اختصاص داده‌اند.

۱۳۹۴/۰۵/۱۹
اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم

چاپ چاپ