معاون فنی و عمران شهر داری منطقه 11

برنامه های عمرانی شهرداری منطقه ۱۱ برای صرفه جویی در هزینه ها...

تاریخ انتشار: 13 آگوست 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

برنامه های عمرانی شهرداری منطقه ۱۱ برای صرفه جویی در هزینه ها
اجرای عملیات مرمت و نگهداشت در محلات مرکزی شهر تهران
معاون فنی و عمران شهر داری منطقه ۱۱ از اجرای عملیات مرمت و نگهداشت در راستای برنامه ریزی برای صرفه جویی در هزینه های عمرانی خبر داد.
محمد علی شاه حسینی معاون فنی و عمران شهر داری منطقه ۱۱ اظهار داشت: با توجه به تدابیر ابلاغی شهردار تهران در جهت جلوگیری از اجرای پروژه های غیر ضروری و استفاده از امکانات تعمیر و نگهداری به جای تخریب و نوسازی و به منظور صرفه جویی در هزینه ها در سال ۹۴، معاونت فنی و عمران منطقه عملیات مرمت و نگهداشت را سطح نواحی چهارگانه منطقه انجام داده است.
او با اشاره به این که عملیات مرمت و نگهداشت از ابتدای خرداد ماه تا اویل مرداد ماه سال جاری در سطح منطقه انجام شده است؛ افزود: در این طرح ۱۰۶۳۵متر مربع لکه گیری و روکش آسفالت در ۵۰۴ مورد ، ۷۳۳ مترمربع مرمت پیاده رو در ۱۵۳ مورد ، نصب۸۴ عدد استاپر در ۳۹ مورد ، نصب۱۴ عدد سنگدال در ۹ مورد ، اجرا و مرمت۴۲۲ مترطول نهر و جدول در ۴۳ مورد و همسطح سازی۲۷ عدد دریچه در ۲۱ مورد انجام شده است.
شاه حسینی ادامه داد: در این طرح اکیپ های اجرایی فنی و عمران منطقه ۱۱ به منظور اجرای عملیات عمرانی نگهداشت در نواحی۴ گانه این منطقه به صورت مستمر در آماده‌باش کامل‌ هستند.

چاپ چاپ