تشکیل “کمیته درآمد” و “کمیته تسهیلات” در شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان
روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان زنجان

تشکیل “کمیته درآمد” و “کمیته تسهیلات” در شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

تشکیل “کمیته درآمد” و “کمیته تسهیلات” در شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان از تشکیل کمیته درآمد و کمیته تسهیلات در شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، ناصر صیدی با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور افزایش درآمد شرکت و تامین اعتبار جهت به سرانجام رساندن پروژه های عمرانی کمیته ای تحت عنوان کمیته درآمد با عضویت ۵ نفر از مدیران و معاونین شرکت تشکیل شد. وی افزود: این کمیته تلاش خواهد کرد تا با تشویق سرمایه گذاران برای خرید زمین در شهرکهای صنعتی زمینه را برای فروش زمین در شهرکها فراهم نمایند. همچنین الزام و تشویق واحدهای صنعتی مستقر در شهرکها جهت اتصال به شبکه جمع‎آوری و تصفیه خانه فاضلاب و … نیز از دیگر وظایف این کمیته به شمار می رود.
صیدی با اشاره به اینکه امسال ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات برای صنایع کوچک کشور در نظر گرفته شده است، گفت: با توجه به اینکه برای استانهای کوچک سقف تسهیلات وجود ندارد و جذب تسهیلات در گرو فعالیت و تلاش هر استان خواهد بود لذا به منظور بهره مندی واحدهای صنعتی از این تسهیلات کمیته ای تحت عنوان کمیته تسهیلات در شرکت شهرکهای صنعتی استان تشکیل شد تا با شناسایی واحدهای حائز شرایط و ارائه راهنمایی های لازم به آنها در جذب هرچه بیشتر این تسهیلات تاثیرگذار باشد.
این مقام مسئول جذب بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال از تسهیلات ابلاغی را برای صنایع کوچک و متوسط استان هدف شرکت شهرکهای صنعتی استان عنوان و تصریح کرد: واحدهای صنعتی متقاضی تا ۱۵ شهریور با مراجعه به واحد صنایع کوچک این شرکت نسبت به درخواست تسهیلات مورد نیاز خود اقدام کنند تا با برنامه‍‎ ریزی های دقیق بتوانیم نسبت به جذب تسهیلات پیش بینی شده موفق باشیم.

چاپ چاپ