خواهران خورشید گرد هم می آیند ؛

برنامه ولادت حضرت معصومه( س ) ویژه دختران منطقه۲۱

تاریخ انتشار: 15 آگوست 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

ویژه برنامه ولادت حضرت معصومه ( س ) با عنوان خواهر خورشید به مناسبت روز ملی دختران در منطقه ۲۱ برگزار می شود .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ ، کاظم کمالی نسب معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۲۱ اظهار کرد : به مناسبت فرا رسیدن میلاد با سعادت حضرت معصومه ( س ) و مقام شامخ دختران همچنین الگو سازی ابعاد شخصیتی بانوان بزرگ دین مبین اسلام ویژه برنامه های متنوعی در دستور کار قرار دارد .
وی در خصوص اهداف برگزاری این برنامه عنوان کرد : بزرگداشت سالروز ولادت حضرت معصومه ( س ) ، توجه به ارزش های دختران از دیدگاه اسلامی ، تشویق ، تکریم و تقدیر از دختران موفق ، فراهم سازی زمینه های دستیابی دختران به منابع اجتماعی ، ارتقای سلامت روانی – اجتماعی دختران و شاداب سازی مدارس ، معرفی واحیای حقوق وتبین نقش زنان در جامعه برای دختران و ترویج فرهنگ عفاف وحجاب بین دختران از اهداف برگزاری این برنامه است .
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه۲۱ عنوان کرد : معرفی ، ترویج و احیای ارزش های فرهنگی با تکیه بر فرهنگ و سیره مکتب تابناک اهل بیت ، تبین نقش ، جایگاه و منزلت دختران با توجه به آموزه های دینی ، گسترش فرهنگ خود باوری و فراهم سازی زمینه های شکوفایی استعداد دختران و همچنین اصلاح نگرش عمومی جامعه ، خانواده و رسانه ها نسبت به دختران از ضرورت اجرای این طرح است .
کمالی نسب ادامه داد : برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با خطرات شبکه اجتماعی ، برنامه دعا و نیایش ، جشن تجلیل از دختران موفق ، برگزاری اردوی زیارتی و تفریحی ، مسابقه ورزشی تقدیر از دختران ، کارگاه آموزشی سیره زندگی امام رضا ( ع ) ، از ویژه برنامه هایی است که در دهه کرامت اجرا می شود .
گفتنی است این ویژه برنامه در تمامی محلات منطقه در قالب جشن ، کارگاه و اردو برگزار می شود . همچنین جشن متمرکز نیز توسط اداره امور بانوان در سالن آمفی تئاتر محله باشگاه نفت ویژه دختران محلات ۱۳ گانه این منطقه شامل ویژه برنامه های شاد موسیقی ، مسابقه ، سخنرانی وبرنامه های شاد فرهنگی برگزار می شود .

چاپ چاپ