تاریخ انتشار: 16 آگوست 2015 - اخبار

کودکان شهر تهران ؛ مهمان جشنواره بازی های کودک در بوستان رازی...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

جشنواره بازی های کودکان از روز دوشنبه ۲۶ مرداد در بوستان بزرگ رازی آغاز و تمامی کودکان شهر تهران تا پایان مرداد مهمان شهرداری منطقه ۱۱هستند.
نصرالله آبادیان شهردار منطقه ۱۱ ، ضمن دعوت از خانواده های تهرانی برای حضور در جشنواره بازی های کودکان ؛گفت: با توجه به تأثیر و نقش اساسی بازی و ورزش در زندگی کودکان؛ جشنواره کودک در بوستان رازی برگزار می شود.
آبادیان با اشاره به این که افتتاحیه جشنواره کودک در روز ۲۶ مرداد ماه با حضور شخصیت های نمایشی محبوب کودکان برگزار می شود؛ اظهار داشت: این جشنواره با هدف ارتقای سطح کیفی زندگی کودکان و باهمکاری اداره آموزش شهروندی و اداره تربیت بدنی منطقه همه روزه از ساعت ۱۷ تا ۲۱ برنامه های متنوعی را ارائه خواهد داد.
او ادامه داد: در جشنواره کودک علاوه بر غرفه های مجسمه سازی، بازی های رایانه ای، عکاسی سنتی، نقاشی و گریم کودک ، شهربازی سیار، غرفه جوایز، بازی های فکری،آموزش خط سفید ، تفکیک زباله از مبدا و … بازی های مهیج آبی و شنی ،بازی های بومی و محلی ،تیر و کمان نیز دایر شده است.
شهردار منطقه ۱۱ خاطر نشان کرد: پرداختن افراد جامعه به ویژه کودکان به ورزش با توجه به زندگی ماشینی یک نیاز تلقی شده و می بایست نگاه ویژه ای به آن داشته باشیم.

چاپ چاپ