به گزارش روابط‌ عمومي شهرداري منطقه يك

با اجرای طرح : ۷۷۰ محل در شمال تهران ساماندهی عمرانی شد

تاریخ انتشار: 16 آگوست 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

طرح جهادی نگهداشت شهر با رویکرد کاهش پیام های مردمی در سامانه های ۱۳۷ و نظارت همگانی ۱۸۸۸ در ۷۷۰ نقطه از شمال تهران اجرا شد.
به گزارش روابط‌ عمومی شهرداری منطقه یک، مهندس بهمن محبوبی معاون فنی و عمرانی شهرداری این منطقه با بیان خبر فوق اظهار داشت : این طرح با به کار گیری کلیه ظرفیت های اجرایی و نظارتی اداره فنی نواحی ۱۰ گانه با بازدید میدانی تیم نگهداشت، نسبت به پیش بینی اولویت های کاری با محوریت کاهش پیام های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ و نیز بهسازی وضعیت موجود معابر اصلی منطقه علی الخصوص همسطح سازی دریچه ها و چاله های موجود و رفع نقاط آبگیر اجرا شد.
وی افزود: در این اقدام بیش از یک هزار تن آسفالت در معابر پخش شد که شامل ۲ هزار و ۱۸۷ متر مربع لکه گیری و یک هزار متر مربع ترمیم نوار حفاری بود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک کف کشی ۴۳۴ متر طول نهر، ترمیم ۲۹۷ متر طول جدول، ترمیم ۵۸۸ متر مربع پیاده رو، همسطح سازی ۱۵۴ دریچه و رفع ۱۳ نقطه آبگیر را از دیگر اقدامات اجرایی در طرح جهادی سه روزه نگهداشت شهر دانست.
مهندس محبوبی الزام رعایت کلیه ضوابط فنی و اجرایی به خصوص نصب علائم ایمنی در محل اجرای پروژه را از تاکیدات اجرای این طرح عنوان کرد و گفت: توجه ویژه به پروژه های نگهداشت شهر و لزوم کاهش هزینه پروژه های عمرانی سطح منطقه از الزامات عملیات اجرایی سال جاری است که باید مدیران حوزه معاونت فنی وعمرانی و نواحی دهگانه، ناظرین و پیمانکاران بخش نگهداشت به آن اهتمام ورزند.

چاپ چاپ