تاریخ انتشار: 16 آگوست 2015 - اخبار

برگزاری مراسم ویژه در مساجد سطح منطقه۷ به مناسبت دهه کرامت...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه ۷ از برگزاری جشن ویژه در مساجد سطح منطقه همزمان با میلاد با سعادت کریمه ی اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، دکتر رضا نگهبان با اعلام این خبر افزود: از تاریخ ۲۵مرداد ماه تا ۳ شهریور ماه در ۱۰مسجد سطح منطقه مراسم ویژه برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به برپایی جشن در بوستان شهید توکلی به مدت ۷ شب، تصریح کرد: جشن‌های مردمی دهه کرامت ۹۴ از ۲۵ مردادماه (اول ذی‌القعده) همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر با نام «کریمه اهل بیت (ع)؛ الگوی دختر مسلمان در تبعیت از ولیّ زمان» در سطح منطقه آغاز می‌شود.
به گفته شهردار منطقه ۷ برپایی تور زیارتی سیاحتی به اماکن مذهبی و نمایشگاه عکس از حرم امام رضا (ع) و شاه چراغ از دیگر برنامه های ویژه این منطقه به مناسبت دهه کرامت است.
وی با اشاره به نامگذاری ایام این دهه، گفت: امسال روزهای این دهه با عنوان “کریمه اهل بیت (ع)؛ الگوی دختر مسلمان در تبعیت از ولیّ زمان”، “قم؛ مأذنه اسلام ناب محمدی (ص)، منادی سبک زندگی ولایی”، “زندگی کریمانه؛ در سایه عمل به آموزه‌های مهدوی”، “اهل بیت (ع)؛ الگوی بصیرت و مقاومت در برابر مستکبران و طاغوت‎ها”، “امامزادگان؛ علمداران معارف اسلامی، مأمن فعالیت‌های اصیل فرهنگی”، “حضرت احمد بن‎ موسی (ع)؛ مظهر امام‎شناسی و قیام در راه امام”، “مسجد؛ پایگاه هدایت، کانون کرامت”، “جوانان حوزه و دانشگاه؛ زمینه سازان تحقق جامعه الگو”، “محبت اهل بیت (ع)؛
نقطه‎ پیوند دولت و ملت” و “آستان قدس رضوی؛ پرچمدار نشر فرهنگ قرآن و اهل بیت (ع)” نامگذاری شده است.

چاپ چاپ