معاون حمل و نقل و ترافيک شهردارمنطقه يک:

زیرساخت های خط سفید تا اواسط شهریور تکمیل می شود

تاریخ انتشار: 17 آگوست 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

با هدف نظم دهی به عبور و مرور شهروندان و روان سازی جریان ترافیک ، گام اول اجرای پروژه خط سفید با آماده سازی زیرساخت های پروژه تا اواسط شهریور ماه به اتمام می رسد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهندس عبدالمطلب توجهی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری این منطقه با اعلام خبر فوق اظهار داشت : برای اجرای طرح پروژه خط سفید تکمیل زیرساخت های طرح با همکاری معاونت فنی و عمرانی و پس از آن فرهنگ سازی و آموزش شهروندان با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی در حال انجام است که با آشنایی و توجیه شهروندان، در گام نهایی پلیس راهور اقدام به اعمال قانون خواهد کرد.
وی افزود: در حال حاضر گام اول این پروژه در ۳ فاز در حال اجراست که ۲ محور بلوار دانشجو و خیابان ولنجک به عنوان پایلوت طرح انتخاب شدند و بعد از آن معابر شریانی درجه ۱ و ۲ به طول ۱۷ کیلومتر در دستور کار قرار گرفت که اقدامات مربوط به آن ۹۶ درصد پیشرفت داشته و در واقع تمام شده است.
توجهی تصریح کرد: مرحله سوم آماده سازی معابر جمع و پخش کننده است که ۱۱۸ معبر به طول ۸۸ کیلومتر معرفی شده و مطالعات و طراحی آنها در حال انجام است و اجرای آن نیز از سوی پیمانکاران و کارشناسان در حال اجراست که مطالعات ۵۰ درصد معابر انجام شده است.
معاون شهردار منطقه یک تصریح کرد: تا اواسط شهریور ماه زیرساخت ها آماده می شود که همزمان با آن با همکاری معاونت اجتماعی فعالیت های آموزشی در حال اجراست.

چاپ چاپ