تاریخ انتشار: 17 آگوست 2015 - اخبار

شهردار قم: لزوم تشکیل کمیته کاری جهت تسریع در روند ساخت و ساز مصلی قدس...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار قم با تأکید بر بهره‌برداری هرچه سریع‌تر از مصلای قدس بر لزوم تشکیل کمیته کاری جهت تسریع در روند ساخت‌وساز این مصلای تأکید کرد.

دکتر مرتضی سقائیان نژاد در اولین جلسه ستاد راه‌اندازی مصلای قدس که با حضور آیت‌الله سعیدی تولیت آستانه مقدس حضرت معصومه (س) و آیت‌الله حسینی بوشهری مدیر حوزه‌های علمیه کشور و دیگر مسئولان استانی برگزار شد پیشنهادی مبنی بر تشکیل کمیته کاری جهت تسریع در روند ساخت‌وساز مصلای قدس با حضور نمایندگانی از نهادهای مربوطه استانی مطرح کرد که در پایان جلسه با موافقت تمامی حاضرین در جلسه این ستاد تشکیل شد.

شهردار قم در ادامه با بیان اینکه فاز یک مصلای هر چه سریع‌تر باید راه‌اندازی شود ابراز داشت: راه‌اندازی فاز نخست مصلای باعث حضور نمازگزاران و پشتیبانی‌های مالی مردمی و خیرین برای تسریع در روند توسعه این مکان مقدس می‌شود.

دکتر سقائیان نژاد در ادامه احداث پارکینگ را از ضرورت‌های اصلی طرح توسعه مصلای عنوان کرد و افزود: احداث پارکینگ در این مکان یک ضرورت محسوب می‌شود و شهرداری هم در این زمینه آمادگی کامل برای همکاری‌های همه جانبه را دارد.

در پایان این جلسه با پیشنهاد شهردار قم و موافقت دیگر حاضرین در جلسه، کمیته کاری متشکل از معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم، معاون برنامه‌ریزی و منابع انسانی استانداری، معاون عمرانی استانداری، مدیر دفتر فنی مصلای قدس و رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم جهت پیگیری روند پیشرفت پروژه مصلای تشکیل شد.

۱۳۹۴/۰۵/۲۶
اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم

چاپ چاپ