مدير روابط عمومي شهرداري اصفهان خبر داد:

حضور ۲۲۰ شبکه جهانی در اصفهان/ مدیران رسانه های ۳۵ کشور جهان پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب میهمان ...

تاریخ انتشار: 17 آگوست 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

حضور ۲۲۰ شبکه جهانی در اصفهان/ مدیران رسانه های ۳۵ کشور جهان پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب میهمان نصف جهان می شوند

مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان با اشاره به برگزاری هشتمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی اعلام کرد: مدیران رسانه های ۳۵ کشور جهان از ۲۲۰ شبکه جهانی پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب میهمان نصف جهان می شوند و طی دو روز از شهر اصفهان بازدید می کنند.
حضور ۲۲۰ شبکه جهانی در اصفهان/ مدیران رسانه های ۳۵ کشور جهان پس از دیدار با رهبر معظم انقلاب میهمان نصف جهان می شوند
به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای روابط عمومی شهرداری اصفهان ، هادی نباتی نژاد با اعلام این خبر گفت: با توجه به این که اصفهان آیینه تمام نمای کشور ایران است اعضای هشتمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی طی روزهای ۲۸ و ۲۹ مردادماه سال جاری از این شهر دیدن می کنند.
وی با بیان اینکه اعضای این اجلاس از کشورهای منطقه و از قاره‌های آفریقا، اروپا و حتی امریکا در اجلاس حضور دارند، تصریح کرد: شرکت کنندگان در این اجلاس با مبانی و اصول فعالیت های رسانه ای در فضای ضد استعماری آشنا هستند و یکی از رویکردهای این اتحادیه حرکت در مسیر توجه به فعالیت های شاخص کشورهای اسلامی است از این رو حضور در اصفهان و بازدید از جاذبه های گردشگری و میراثی این شهر که با عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی در جهان شناخته می شود می تواند بسترهای سرمایه گذاری و توسعه صنعت گردشگری در این کلان شهر را توسعه دهد و به واسطه نگاه رسانه ای نمایندگان این کشورها میتوان به جهش صنعت گردشگری اصفهان در آینده بسیار نزدیک امیدوار بود.
وی همچنین تصریح کرد:تعداد زیادی از شرکت کنندگان در این جلاس ابراز علاقه مندی کردند از اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی و دومین پایتخت فرهنگی جهان اسلام بعد از مکه دیدن کنند.
مدیر روابط عمومی شهرداری اصفهان ادامه داد: در طی این دو روز اعضای هشتمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی ضمن دیدار با شهردار اصفهان از اماکن تاریخی بازار و کارگاه های صنایع دستی و نقاط دیدنی شهر بازدید می کنند .
وی اضافه کرد: شهرداری اصفهان برنامه‌های خوبی را بازدید اعضای هشتمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی پیش‌بینی کرده و امید است در این فرصت بسیار کوتاه بستر خوبی در زمینه گردشگری برای این شهر تاریخی ایجاد شود.
گفتنی است؛ هشتمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی با شعار” پیامبر رحمت ، رسالت رسانه های مقاومت” از بیست پنجم تا بیست و هفتم مرداد سال جاری در مرکز همایش بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار می شود.
در هشتمین اجلاس اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی ۲۲۰ شبکه تلویزیونی و رادیویی از ۳۵ کشور جهان از جمله عراق، کویت، عربستان، بحرین، لبنان، فلسطین، ترکیه ، تاجیکستان، آرژانتین، تونس، لیبی، مصر، انگلیس، آمریکا ، نیجریه، سنگال، مالزی و نمایندگان ایران حضور دارند.
گفتنی است، میهمانان داخلی و خارجی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۸ و ۲۹ مرداد ماه ۱۳۹۴ در اصفهان حضور می یابند تا روزهای پایانی سفر خود در ایران را در نصف جهان سپری کنند.
هشتمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی از دیروز با برگزاری افتتاحیه‌ای آغاز به کار کرد.امروز نیز در این اجلاس تعدادی کمیسیون و نشست برگزار شد و افراد و وزرای حاضر در تهران در مراسم اختتامیه حضور به هم خواهند رساند.
از حاضران در اجلاس می‌توان به نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون و نخست وزیر سابق عراق،حجت‌الاسلام والمسلمین علی کریمیان دبیرکل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی،عبدالباری جهانی وزیر اطلاعات و فرهنگ افغانستان و حیدر نوری جلوخان اشاره داشت.

اداره ارتباطات رسانه ای
روابط عمومی شهرداری اصفهان

چاپ چاپ