تاریخ انتشار: 18 آگوست 2015 - اخبار

آغاز اجرای فاز دوم خط سفید

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

۶۶ کیلو متر از معابر منطقه ۶ سفید شد
معاون حمل و نقل ترافیک منطقه ۶ از آغاز اجرای فاز دوم خط سفید با خط کشی ۶۶ کیلو متر از معابر سطح منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی منطقه ۶ ، محمدباقر اسدی با تاکید بر پایان فاز یک طرح خط سفید در منطقه ۶ که از آبان سال گذشته اجرا شده است، گفت: بر اساس این طرح شهرداری منطقه ۶ با ساماندهی شبکه معابر و اصلاح زیرساخت ها ترافیکی در ۵ تقاطع پررفت و آمد، درصدد رفع نواقص و مشکلات، ساماندهی و ایجاد دسترسی معابر و تجهیزات ترافیکی است .
وی از ساماندهی ۵ تقاطع در منطقه ۶ خبر داد و افزود: ۵ تقاطع خیابان اسکندری- آزادی، خیابان ولی عصر (عج)-طالقانی، خیابان ولی عصر (عج) -انقلاب، خیابان شهید مطهری، قائم مقام فراهانی، خیابان میرزای شیرازی، شهید بهشتی معابری است که در آنها طرح خط سفید اجرا شده است.
به گفته معاون حمل و نقل ترافیک منطقه ۶ ، با آغاز این طرح زیرساخت های ترافیکی اصلاح و خط کشی های معابر شهری در منطقه انجام شد، ۱۶۰ تابلو تهیه و نصب، اصلاح خط کشی گذر عرضی و رفع موانع در بین تقاطع ها، مناسب سازی ۲۲ ایستگاه از ناوگان حمل و نقل در این راستا انجام شده است.
محمدباقر اسدی هشدار داد: برای رسیدن به موفقیت های فراگیر، فرهنگسازی در جامعه و زمینه سازی رعایت خط سفید به جای استفاده از موانع فیزیکی را مهم تر و الزامی می دانیم. در این طرح ساماندهی نظارت هوشمند بر رعایت حریم خط ویژه ، اجرای خط هشدار، در تمامی تقاطع ها و هماهنگ سازی تمامی تابلوها با خط کشی و… ضروری است.

چاپ چاپ