تاریخ انتشار: 18 آگوست 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

برپایی جشن عبودیت برای دختران مکلف در منطقه ۱۵

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۵ از برگزاری جشن عبودیت برای۸۰ دختر مکلف کارکنان شهرداری منطقه ۱۵، شرکت اتوبوسرانی و زنان سرپرست خانوار در بوستان پردیس بانوان منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، ابوالفضل حیدری با اعلام مطلب فوق افزود: این مراسم به مناسبت فرارسیدن ایام پربرکت دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و با حضور ۱۸۰ نفر از مسئولین، مادران و دختران برگزار شد.
به گفته وی اجرای برنامه های متنوع فرهنگی- معنوی شامل قرائت قرآن، پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، سخنرانی حجت الاسلام آقا بابا، هنرنمایی گروه موسیقی سنتی پری شاد و گروه دستان گویا از جمله برنامه های این مراسم بود.
حیدری خاطر نشان کرد: در ادامه دختران با ادای سوگندنامه و بریدن کیک ورود خود به سن تکلیف را جشن گرفته ودر ادامه شاخه گل و پک عبودیت به آنان اهداء شد.
وی یادآور شد: با توجه به ابلاغ طرح “آسمان آبی زمین پاک” از سوی دکتر قالیباف شهردار تهران از دی ماه سال گذشته به مناطق ، شهرداری منطقه به منظور افزایش مشارکت شهروندان برای دستیابی به این مسئله زیست محیطی در تمام برنامه های اجرایی به این رویکرد توجه ویژه داشته و در این مراسم نیز برنامه های تبلیغاتی به جهت آشنایی بیشتر شرکت کنندگان ارائه شد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه در ادامه افزود: در حاشیه مراسم جشن، نمایشگاه عفاف و حجاب نیز در محوطه بوستان برپا به محصولات مربوطه به معرض دید عموم گذاشته شد.
شایان ذکر است، شرکت کنندگان در مراسم در پایان از امکانات تفریحی – ورزشی بوستان پردیس بانوان بهره مند شدند.

چاپ چاپ