همایش گوهر علم و عفاف
روابط عمومی شهرداری رامسر

همایش گوهر علم و عفاف

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

همزمان با ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س) مصادف با روز دختر همایشی تحت عنوان گوهر علم و عفاف به همت بسیج جامعه زنان و امور بانوان و خانواده فرمانداری و شهرداری رامسر با حضور دختران و بانوان برگزار شد.
در این مراسم سرکار خانم بابایی مسئول بسیج جامعه زنان شهرستان رامسر ضمن گرامی داشت روز دختر و آغاز دهه کرامت گفت: دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده دختران بزرگ و بانوان والامقام اسلام است و هدف از برگزاری این همایش را تکریم و بزرگداشت شخصیت والای حضرت معصومه (س) دانست و افزود: معرفی الگوی مناسب به دختران و همچنین به منظورارتقاء سطح بینش و بصیرت دختران جوان است.
در ادامه سخنران همایش علم و عفاف به موضوع نقش و اهمیت دختران جوان در امنیت اخلاقی و سلامت جامعه و الگو قرار دادن کریمه اهل بیت و ارتباط اجتماعی سالم با توجه به معیارهای دینی پرداخت.
وی خاطر نشان کرد: حضرت معصومه یک زن محجبه و در عین حال یک مجتهد و با علم بود که خداوند بهشت را بر ایشان واجب کردند لذا می بایست دختران و زنان امروز از چنین بانو دانشمند و عالم الگو گرفته و در جهت حفظ اسلام همت کنند.
مولود خوانی، سرود خوانی، و اجرای مسابقه، تجلیل از برترین های کنکور سراسری و نخبگان علمی و ورزشی و اهدای جوایز از جمله برنامه های اجرا شده در این مراسم بود و از حاضرین که همنام حضرت معصومه (س) بودند تقدیر بعمل آمد.

چاپ چاپ