تاریخ انتشار: 22 آگوست 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

برگزاری ۳۸۰ ویژه برنامه و دوره آموزشی برای ۴۰ هزار نفر از شهروندان در منطقه ۱۰ تهران...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۱۰ از نهادینه سازی و آموزش خط سفید به بیش از ۴۰ هزار نفر از شهروندان با اجرای ۳۸۷ دوره آموزشی و ویژه برنامه در ۴ ماه اول سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، سید جواد حسینی معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با اعلام این خبر گفت: استفاده از روش های خلاقانه در برنامه ها برای انتقال مفاهیم و معانی خط سفید و اصلاح رفتارهای ترافیکی از رویکردها و سیاست های کاربردی این معاونت است.
وی تحقق اهداف این طرح را مستلزم عزم ملی برشمرد و تصریح کرد: آموزش به همراه تغییر مضامین کتب درسی و اغناء آن با مفاهیم و آموزش های شهروندی، تبلیغات منسجم از طریق صدا و سیما و اعمال قوانین بازدارنده پلیس راهور مکمل اجرای این طرح خواهد بود.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه با اشاره به فعالیت در سطح مساجد منطقه یادآور شد: طی ماه مبارک رمضان طرح خادمین قرآن در ۶۵ مسجد سطح منطقه با حضور مدیران برگزارشد و این برنامه ها در سطح مساجد منطقه در دو بعد قرآنی و آموزش شهروندی ادامه دارد.
حسینی با بیان این که رویکرد مدیدیت شهری منطقه بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود در سطح محلات برای تشویق و ترغیب عموم شهروندان برای حضور و مشارکت در طرح های زیست محیطی است افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون علاوه بر تشکیل کارگروهای تخصصی با ائمه جماعات ۳۴۷دوره آموزشی با حضور ۷۶۹۰ نفر برگزار شده است و همچنین با اجرای ۴۰ ویژه برنامه ۳۶۰۹۵ نفر تحت آموزش قرار گرفته اند که این موضوع بیانگر عزم منطقه برای انتقال مفاهیم و نهادینه سازی خط سفید و اهمیت آن است.

چاپ چاپ