تاریخ انتشار: 23 آگوست 2015 - اخبار

به مناسبت روز پزشک پزشکان شهر تهران تجلیل می شوند

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به مناسبت بزرگداشت حکیم ابو علی سینا ، جشن روز پزشک با حضور بیش از ۴۰۰ پزشک شهر تهران، در موزه طبیعت و حیات وحش ایران – دارآباد- برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک تهران ، نرگس هادی زاده مقدم مدیر اداره سلامت شهرداری منطقه یک، با اعلام خبر فوق اظهار داشت : در پیشینه تاریخی و فرهنگ عمومی و باور اجتماعی مردم ایران اسلامی، همواره طبابت و طبیب از قداست و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده و امروزه نیز به پاس همه تلاش ها و نوع دوستی ها، در موزه طبیعت و حیات وحش ایران – دارآباد جشنی به میزبانی شهرداری منطقه یک با حضور بیش از ۴۰۰ نفر از پزشکان شهر تهران برگزار می شود.
وی افزود : در این جشن بزرگ از تلاش پزشکان مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به اتفاق خانواده هایشان با حضور مدیریت شهری منطقه یک و مدیران ارشد حوزه سلامت شهرداری تهران تقدیر و تشکر می شود.
هادی زاده مقدم به سایر برنامه های روز پزشک در منطقه یک اشاره کرد و افزود: از دیگر برنامه ها ، ارائه خدمات رایگان بهداشتی و پزشکی به شهروندان به مناسبت روز پزشک با حضور دندانپزشک، دکتر عمومی، پوست و مو، روانپزشک، مشاور و … در سراهای محلات منطقه یک ، میادین میوه و تره بار، ایستگاه های مترو و… است.
وی افزود: در حال حاضر ۵۴۶ پزشک عضو کانون پزشکان منطقه یک هستند که در سرای محلات بیست و هفت گانه منطقه به شهروندان خدمات پزشکی و مشاوره ای رایگان ارائه می دهند .
مدیر اداره سلامت شهرداری منطقه یک بازدید از مراکز درمانی سطح منطقه و تجلیل از پزشکان را از دیگر برنامه های این هفته اعلام کرد.

چاپ چاپ