تاریخ انتشار: 23 آگوست 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

اجرای ویژه برنامه های شهرداری منطقه ۱۵ به مناسبت روز پزشک...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۵ از اجرای ویژه برنامه هایی به مناسبت بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک در منطقه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، ابوالفضل حیدری ضمن اعلام مطلب فوق افزود: این منطقه با هدف ارائه خدمات پزشکی به شهروندان، پایگاه سلامت را در محوطه ساختمان معاونت اجتماعی مستقر کرده است و پزشکان عمومی، زنان، تغذیه، روانشناسی ( خانوادگی، فردی، ازدواج و …) با حضور در غرفه های این پایگاه به مراجعه کنندگان به صورت رایگان خدمات رسانی می کنند.
وی در ادامه به برنامه بازدید از مراکز درمانی منطقه اشاره کرد و افزود: بازدید از بیمارستان مهدیه، بیماری های خاص و درمانگاه جواد الائمه از جمله اقداماتی است که با هدف دیدار و تقدیر از پزشکان و همچنین بررسی و رسیدگی به مشکلات بیمارستان ها در حوزه شهری از سوی مسوولان منطقه و شهرداران نواحی در این هفته انجام می شود.
به گفته حیدری تقدیر و تشکر از پزشکان فعال ، دبیران کانون پزشکان محلات، اهداء شاخه گل به پزشکان بیمارستان ها، درمانگاهها و مراکز درمانی سطح منطقه و همچنین ارائه خدمات پزشکی و ویزیت رایگان به شهروندان در تمامی خانه های سلامت منطقه از جمله برنامه های اجرایی اداره سلامت منطقه در این مدت خواهد بود.
وی یادآور شد: هماهنگی لازم برای شرکت پزشکان منطقه در برنامه های جشن متمرکزی که از سوی اداره کل سلامت شهرداری تهران در موزه حیات وحش دارآباد و ایوان شمس تدارک دیده شده از دیگر برنامه ها در این زمینه است.
شایان ذکر است، برنامه ها از اول شهریور آغاز شده و تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت.

چاپ چاپ