شهردار منطقه‌ی یک با حضور در مسجد المهدی(عج) از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل شهروندان و اهالی محل قرار گرفت
تاریخ انتشار: 23 آگوست 2015 - از سراسر ايران, خواندني هاي برگزيده‌

شهردار منطقه‌ی یک با حضور در مسجد المهدی(عج) از نزدیک در جریان مشکلات و مسائل شهروندان و اهالی محل ق...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه‌ی یک زاهدان به اتفاق جمعی از مسئولین و مدیران ذیربط با حضور در مسجد المهدی(عج) طی دیداری صمیمی و چهره به چهره با مردم و اهالی محل ضمن ارائه‌ی گزارشی از عملکرد این شهرداری، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار گرفت.
به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل؛ در این دیدار ابتدا شهردار منطقه‌ی یک با ابراز خرسندی از حضور در بین مردم گفت: موضوع تکریم ارباب رجوع و توجه به در دل شهروندان و رسیدگی به مسائل و مشکلات آنان به عنوان اصلی‌ترین وظیفه‌ همواره مد نظر قرار دارد که در این راستا سعی شده علی‌رغم حجم بالای امور و ضیق وقت به این مسئله‌ی مهم به صورت ویژه پرداخته شود.
فاطمه راشکی ضمن اشاره به دغدغه‌هایی که مسئولین در رفع مشکلات مردم دارند گفت: شهرداری منطقه‌ی یک در قالب یک طرح و برنامه‌ی مدون و بر اساس بودجه‌ای که در اختیار دارد نسبت به اجرای پروژه‌های تعریف شده‌ در طول سال اقدام می‌نماید و تا کنون با توجه به الویت‌بندیهای صورت گرفته اموری همچون اجرای آسفالت، فضای سبز، هدایت آبهای سطحی و سایر امور عمرانی را طبق برنامه‌ها‌ی زمانبندی شده عملیاتی نموده‌ است و ان‌شاءا… مابقی آنها را نیز تا پایان سال به مرحله‌ی اجرا در خواهیم آمد.
وی موضوع زیباسازی و توجه به منظر شهری را بسیار حائز اهمیت دانست و اظهار داشت: در خصوص زیباسازی و بهسازی محیط اقداماتی همچون حذف نازیبائیها و دیوارنویسی‌های غیر متعارف، طراحی و اجرای نقاشی‌های متعدد، اجرای المان میدان دکتر حسابی و نورپردازیهایی در برخی از بلوارهای سطح منطقه صورت گرفته و در همین راستا قرار است مراسم کلنگ زنی اجرای پروژه‌ی المان میدان امام رضا(ع) نیز در هفته‌ی دولت اجرا شود.
راشکی توجه به موضوعات آموزشی و فرهنگی را مورد تاکید قرار داد و گفت: در راستای اجرای برنامه‌های آموزشی و البته با همکاری خوب معاونت فرهنگی و اجتماعی و برخی از نهادهای ذیربط، برنامه‌هایی را در حوزه‌ی آموزش اجرا کرده‌ایم که می‌توان به دعوت از مسئولین انجمن معتادان گمنام(NA) جهت برگزاری نشستی به منظور آشنایی با نحوه‌ی مقابله با پدیده‌ی شوم اعتیاد و همچنین توزیع بروشورهایی با مضامین آموزشی و فرهنگی اشاره کرد.
وی از کلنگ زنی احداث سرای محله‌ی دانشجوی ۷۶ در هفته‌ی دولت خبر داد و گفت: با توجه به حضور شورایاران و همکاری خوب آنها در زمینه‌های مختلف با شهرداری و به منظور ساماندهی فعالیت این عزیزان و ایجاد محلی ثابت برای ارتباط آنها با مردم قرار است طی مراسمی کلنگ احداث سرای محله‌ی خیابان دانشجوی ۷۶ در هفته‌ی دولت به زمین زده شود.
در پایان این دیدار طی گفتگویی صمیمانه، شهروندان و اهالی محل درخواستها و مشکلات خود را به اطلاع مدیران و مسئولین حاضر در محل رساندند و شهردار منطقه‌ی یک نیز دستورات لازم را در جهت رسیدگی فوری به مطالبات آنان صادر کرد.

چاپ چاپ