تاریخ انتشار: 26 آگوست 2015 - خواندني هاي برگزيده‌

برپایی جشنواره دهه فرهنگی “آسمان آبی، زمین پاک” در باغ موزه قصر...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

رئیس اداره فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از برپایی جشنواره دهه فرهنگی با محوریت کمپین “آسمان آبی، زمین پاک” در باغ موزه قصر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سعید کاشانی فراهانی با اعلام مطلب افزود: ۳۰ غرفه با عناوین شمسه، بازیافت، ترافیک، شهریاران جوان، نقاشی کودک، قرآن بخوانیم جایزه بگیرید، سلامت و… از تاریخ ۷ الی ۱۵ شهریور ماه در باغ موزه قصر دایر می شود.
وی با بیان اینکه این جشنواره در راستای اجرای اهداف کمپین “آسمان آبی، زمین پاک”، ایجاد شادابی، نشاط و پرکردن اوقات فراغت شهروندان برگزار می شود، تصریح کرد: جشنواره دهه فرهنگی در قالب های سبک زندگی، آموزش های شهروندی، حجاب و عفاف، آسمان آبی زمین پاک، ورزش و تفریحات و هویت محله ای برگزار خواهد شد.
رئیس اداره فرهنگی شهرداری منطقه ۷ با تاکید بر اینکه توسعه پایدار زیست – محیطی از الزامات توسعه پایدار است، گفت: امروز یکی از چالش‌های تهران، آلودگی هوا و زباله است که برای حل این مشکل کمپین آسمان آبی زمین پاک در دستور کار شهرداری تهران قرار گرفته است.
وی ادامه داد: برای تحقق این امر بدون حضور مؤثر مردم این سیاست را نمی‌توان دنبال کرد، در همین راستا شهرداری منطقه ۷ در تلاش است تا با برپایی این جشنواره به ارتقای فرهنگ ترافیک، لزوم تفکیک زباله از مبدا، جلب مشارکت حداکثری و آموزش صحیح شهروندان کمک کند.

چاپ چاپ