تاریخ انتشار: 26 آگوست 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

پاکسازی روزانه ۸۰ مترمربع پوستر و برچسب از سطح ناحیه ۲ منطقه ۱۰...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار ناحیه ۲ از اجرای طرح جهادی پاکسازی برچسب و پوستر به میزان ۸۰ مترمربع در روز و همچنین مبارزه با جانوران موذی در سطح بوستان ها و معابر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۰، مجید یکتاپرست شهردار ناحیه ۲ با اعلام این خبر گفت: با هدف حذف اغتشاشات بصری معابر طرح پاکسازی برچسب و پوستر در ناحیه در حال اجراست و در این راستا با تلاش کارگران خدمات شهری روزانه ۸۰ مترمربع برچسب و پوستر با استفاده از کاردک و واترجت از سطح جداره ها، تیرهای برق و درب منازل امحا می شود.
وی با اشاره به اجرای انسداد مقاوم و طعمه گذاری افزود: همچنین در طرح جهادی مبارزه با جانوران مضر شهری نیز تاکنون تمام بوستان های سطح ناحیه طعمه گذاری شده همچنین مکان های کلونی موش ها شناسایی شده و نسبت به انسداد مقاوم با استفاده از ملات شیشه سیمان و ماسه اقدام شده است.
به گفته یکتاپرست طرح پاکسازی و لایروبی انهار و حوضچه ها از ۲۴ مردادماه آغاز شده و ادامه دارد وی همچنین از شهروندان خواست تا با همکاری و مشارکت خود در خصوص عدم رهاسازی زباله ها در انهار و معابر در نظافت محل زندگی و پیشگیری از معضلات زیست محیطی مدیریت شهری را یاری کنند.

چاپ چاپ