تاریخ انتشار: 01 سپتامبر 2015 - خواندني هاي برگزيده‌

۳۳ پروژه شهری و فضای سبز در شمال تهران به ثمر رسید

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

بیش از ۳۳ پروژه شهری و فضای سبز با هدف توسعه و گسترش بوستان های محلی و فرامنطقه ای و افزایش رفاه و نشاط اجتماعی، در شمال تهران آماده بهره برداری است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مجتبی یزدانی شهردار منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت : شهرداری منطقه یک، در راستای ، کاهش آلودگی هوای کلان شهر تهران، توزیع متوازن فضاهای رفاهی متناسب با نیاز شهروندان اقدام به احداث بوستان های متعدد محله ای و فرا محله ای نمود که پس از طی دوره بهره برداری آزمایشی به صورت رسمی افتتاح می شود.
یزدانی تصریح کرد: برای حفظ و نگهداری باغات سطح منطقه بیش از ۳۵۰ میلیارد تومان باغ تملک و خریداری شده که می توان به باغ خسرو شاهی، امیر سلیمانی ، ملک ، وزیری و… در محلات جماران و گلابدره اشاره کرد.
وی با اشاره به طرح های اجرا شده در منطقه در حوزه های شهری و فضای سبز، گفت: احداث ۳۸ بوستان محلی ، پیاده راه سازی و زیباسازی ۱۳۰ هزار متر مربع از رود دره ها ، از جمله اقدامات اجرا شده است.
این مقام مسئول احداث، بازسازی و تجهیز اسکان های کارگری را بخش دیگری از اقدامات دانست و افزود: به منظور ایجاد مکانی مناسب برای کارگران وساماندهی وضعیت اسکان آنها، اسکان های کارگری در نواحی ۳، ۵، ۶ و ۱۰ نیز احداث شد.
شهردار منطقه یک اجرای ۹ نقاشی دیواری،۱۸ نورپردازی،نصب۱۱ پایه پرچم ۵۵ متری ، رنگ آمیزی و بهسازی نمای ۱۸ پل سواره، احداث شبکه روشنایی مسیر پیاده روی کوهستانی بوستان جمشیدیه تا ایستگاه اول کلکچال به طول ۲ کیلومتر ،۲۰ مورد آبنما و…. در سطح منطقه را از دیگر اقدامات اجرا شده در این حوزه دانست.

چاپ چاپ