قدردانی مردم از مسئولین بهترین پاداش برای آنان است
دکتر سیدالحسینی شهردار زاهدان:

قدردانی مردم از مسئولین بهترین پاداش برای آنان است

تاریخ انتشار: 03 سپتامبر 2015 - از سراسر ايران, خواندني هاي برگزيده‌
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

در مراسم افتتاح پروژه محرک توسعه باقری شمالی که به مناسبت هفته ی دولت ترتیب داده شده بود، اهالی محل با اهدای لوح سپاس و یادبودی از جناب آقای دکتر سیدالحسینی شهردار زاهدان و چند تن از مدیران شهرداری قدردانی کردند.
به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل؛ شهردار زاهدان پس از افتتاح پروژه‌ی مذکور و هنگام دریافت لوح سپاس از دست اهالی محل اظهار داشت: شهرداری زاهدان بنا به وظیفه و تحقق شعار امسال خود که عدالت فضایی و رفع محرومیت است توسعه‌ی محلات حاشیه‌ی شهر زاهدان را در دستور کار قرار داده است که بر همین مبنا امروز شاهد افتتاح پروژه محرک توسعه محله‌ی باقری شمالی هستیم که با تلاش مدیران و پرسنل مجموعه به بهره برداری رسیده است.
وی در خصوص لوح سپاس اهدایی از طرف اهالی محل نیز گفت: قدردانی مردم از مسئولین بهترین پاداشی برای مدیران است که ارزش و اعتبار آن بسیار بیشتر از دیگر قدردانی‌هاست.
دکتر سید الحسینی با اشاره به اینکه شهروندان بادید بسیار مثبت و نگرشی صحیح عملکرد شهرداری را رصد می‌کنند گفت: در صورت عملکرد مطلوب و جلب رضایت شهروندان آنان خودشان وارد صحنه شده و در کنار مجموعه‌ی مدیریت شهری قرار می‌گیرند و تاثیرگذاری مثبتی بر توسعه‌ی همه جانبه شهر خواهند گذاشت.
شهردار زاهدان در ادامه ضمن ابراز خرسندی از توجه مردم به خدمت صادقانه مجموعه ی شهرداری و تلاشهای شورای اسلامی شهر اظهار داشت: شهرداری پروژه‌های متعدد دیگری نیز در پهنه‌ی شمالی شهر در بخشهای مختلف عمرانی، خدمات شهر و فضای سبز در دستور کار قرار داده است که تعدادی از آنها همزمان با افتتاح این پروژه به بهره برداری خواهند رسید و بخشی از پروژه ها نیز در کنار سایر پروژه‌هادر نقاط مختلف شهر در حال اجرا هستند که ان‌شاءا… به بهر برداری خواهند رسید.
گفتنی است: در بخشی از متن لوح سپاس اهالی باقری شمالی(شیرآباد)خطاب به شهردار زاهدان آمده است:
با پاس حسن سلوک و نیت خیر شما در توسعه و تعالی بافت فرسوده و حاشیه ای شهر زاهدان علی الخصوص پروژه ی محرک توسعه ی باقری شمالی که به مثابه ی پرنده ی اساطیری ققنوس که از میان خاکستر به آسمان پر کشید این پروژه نیز از میان تلی از خاک و زباله به نیکی و زیبایی تمام قامت برافراشته است. بدون شک اندیشه و تلاش خدمتگزاران صدیق عمران و آبادانی هیچگاه از یاد مردم مهربان و صدیق این دیار نخواهد رفت.

چاپ چاپ