تاریخ انتشار: 05 سپتامبر 2015 - اخبار

اجرای حکم تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز حاشیه رودخانه کن در منطقه ۲۲...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

با حضور ۵۰۰ نفر از عوامل و به منظور جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز صورت گرفت؛

با اجرای حکم تخریب در محدوده رودخانه کن، حدود ۶ هزار متر مربع از اراضی که توسط اشخاص بصورت غیر قانونی تغییر کاربری داده شده بود، آزادسازی شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۲، قاسم مولایی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: « این عملیات با توجه به مشاهده ساخت و سازهای غیر مجاز در محدوده رودخانه کن، ابتدای جاده سولقان صورت گرفت و طی آن، یک رستوران حدودا ۳ هزار متری و تصرفات یک هزار متری واقع در بستر رودخانه، یک کمپ اعتیاد غیر مجاز با حدود یک هزار متر مساحت و حدود ۵۰۰ متر فنس کشی و تصرفات غیر مجاز بعد از صدور احکام قضایی کمیسیون ماده ۱۰۰ تبصره ذیل بند ۲ قانون نظارت بر گسترش شهر تهران تخریب شد. »
وی افزود: « شهرداری با تمامی افراد اعم از سرمایه دار و ذی نفوذ و افرادی که ظاهرا اظهار ناتوانی می کنند در زمینه ساخت و ساز غیرمجاز بویژه در حریم برخورد می کند. »
گفتنی است در اجرای حکم تخریب در رودخانه کن که نظارت مستقیم قائم مقام شهردار منطقه ۲۲ صورت گرفت، بیش از ۵۰۰ نفر از عوامل و نیروهای فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ، بخشداری، اکیپ حریم بان و شهرداری حضور داشتند و با بهره گیری از امکانات و تجهیزات کامل، همزمان با اجرای این حکم، تعدادی آرا نیز در محدوده منطقه ۵ شهرداری تهران نیز به اجرا در آوردند.

چاپ چاپ