تاریخ انتشار: 05 سپتامبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها, خواندني هاي برگزيده‌

آموزش حرکت خودروها بین خطوط با اجرای مردان سفید پوش در منطقه ۱۳...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

گروه های نمایشی خط سفید با اجرای تئاترهای خیابانی و پخش تراکت در معابر و بوستان ها ی منطقه ۱۳ رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و حرکت بین خطوط را آموزش دادند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳ ،مهدیه فراهانی ، مدیر اداره روابط عمومی شهرداری منطقه با اشاره به اهمیت آشنایی شهروندان با طرح خط سفید گفت : اطلاع رسانی و آموزش حرکت خودروها بین خطوط به شهروندان از اقدامات فرهنگی این اداره در زمینه “خط سفید” است.
وی افزود: مردان سفید پوش در این تئاتر‌های خیابانی با حضور در معابر ، تقاطع ها به محض روشن شدن چراغ قرمز راهنما، بر روی خطوط سفید ایستاده و بروشور های آموزشی را بین شهروندان توزیع می کنند.
مدیر اداره روابط عمومی منطقه تصریح کرد: مردان سفید پوش همچنین با حضور در بوستان ها با حمل پلاکاردهایی با مضامین آموزشی و انجام فعالیت های نمایشی شهروندان را به رعایت تردد بین خطوط تشویق کردند.
فراهانی اظهار داشت: با عملکرد مردان سفید پوش در هفته های اخیر، سفید پوشان در فلکه دوم نیروی هوایی ، بوستان خیام ، چهارراه کوکا کولا و خیابان پیروزی حضور پیدا کرده و هفته های آینده در دیگر معابر به فعالیت می‌پردازند.

چاپ چاپ