تاریخ انتشار: 05 سپتامبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

اجرای طرح حامی با کمک مجمع خیران منطقه ۶

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

در طرح حامی شهرداری منطقه ۶ تهران ، نیازمندان، ایتام و زنان سرپرست خانوار تحت حمایت مالی، تحصیلی و شغلی و… قرار می گیرند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ ، مسئولان اداره رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری منطقه ۶ با حمایت و همکاری اعضای مجمع خیرین، برای رفع مشکل نیازمندان «طرح حامی» را اجرا می کنند.
به گفته رئیس اداره رفاه، قبل از انجام این کار، نیازمندان توسط اداره رفاه شناسایی و مسئولان با کمک و همکاری نیکوکاران منطقه به آنها کمک می کردند. اما در خدمات و مشارکت های اجتماعی، با اجرای طرح حامی تعداد زیادی از نیازمندان تحت پوشش حمایت این اداره قرار می گیرند.
بتول جرجانی با اشاره به افرادی که تحت پوشش این طرح قرار می گیرند، عنوان کرد. نیازمندان، ایتام و زنان سرپرست خانوار، افرادی هستند که در این طرح تحت حمایت قرار می گیرند و از خدمات استفاه می کنند.
وی به خدمات هم اشاره کرد و افزود: در این طرح خدمات مربوط به رفع مشکلات مالی، تحصیلی، شغلی و تهیه جهزیه، به نیازمندان ارائه می شود.
ارائه خدمات به بیماران ام. اس فعالیت دیگری است که جرجانی به آن اشاره کرد و افزود: بیماران ام .اس با توجه به شرایط خاصی که دارند به لحاظ تهیه دارو و انجام کارها نیازمند کمک هستند که با حمایت اعضای مجمع خیران این کارها را انجام خواهیم داد.

چاپ چاپ