آغاز عملیات احداث  پروژه کانال دفع آبهای سطحی خیابان فردوسی
به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری دزفول،

آغاز عملیات احداث پروژه کانال دفع آبهای سطحی خیابان فردوسی...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به گزارش واحد خبر روابط عمومی شهرداری دزفول، مهندس کرمی نژاد با اعلام خبر آغاز عملیات احداث پروژه کانال دفع آبهای سطحی خیابان فردوسی گفت: با توجه به قدیمی و فرسوده بودن کانال دفع آبهای سطحی خیابان فردوسی و همچنین عدم کشش این کانال در فصول بارندگی و مشکلات بوجود آمده، تصمیم گرفته شد تا با احداث کانالی دیگر به موازات کانال قدیم، این مشکل برطرف شود.
شهردار دزفول اظهار داشت: این کانال با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال به طول ۷۶۰ متر و عمق ۳ متر حدفاصل خیابان طالقانی تا مدرس احداث می گردد.
وی افزود: لوله هایی به قطر ۱۲۰۰ میلی متر برای احداث این کانال در نظر گرفته شده که جوابگوی میزان دفع آبهای سطحی این منطقه پرتردد باشد.
وی یادآور شد: این پروژه بر اساس قرارداد منعقد شده با پیمانکار، در صورتی که مشکل غیره مترقبه و پیش بینی نشده ایی در طول اجرای پروژه بوجود نیاید در مدت ۱۲۰ روز به اتمام خواهد رسید.
مهندس کرمی نژاد تصریح کرد: با توجه به اینکه این پروژه در حال انجام است و تردد را برای ساکنین آن محل با مشکل مواجه می کند، ضمن تقدیر از شکیبایی شهروندان عزیز از همشهریان گرامی خواهشمندیم با شهرداری همکاری لازم را به عمل آورند.

چاپ چاپ