روابط عمومي شركت شهركهاي صنعتي استان زنجان

پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی افق ابهر

تاریخ انتشار: 07 سپتامبر 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون عمران و محیط زیست شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان از پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی افق ابهر خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان، یعقوب اسلامی با بیان این‌که تا کنون ۳۶ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژه هزینه شده است، افزود: برای گازرسانی به فاز عملیاتی ۳۰۰ هکتاری شهرک صنعتی افق ابهر ۱۷ کیلومتر شبکه داخلی و یک و نیم کیلومتر نیز شبکه خط تغذیه توسط شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان اجرا شده است.
وی با بیان اینکه این پروژه دارای دو ایستگاه تقلیل فشار گاز (TBS) می باشد اظهار داشت: با بهره برداری از این شبکه امکان تامین گاز ۴۰ هزار مترمکعبی برای واحدهای مستقر در شهرک صنعتی افق ابهر فراهم خواهد شد.
وی زمان بهره برداری از این پروژه را هفته دفاع مقدس عنوان کرد و اظهار داشت: جا دارد از همکاری شرکت گاز استان زنجان که ایستگاه سی جی اس این پروژه را با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار اجرا می کند، صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم.
اسلامی با تاکید بر اینکه شهرک صنعتی افق ابهر دارای مزیت های مختلف برای سرمایه گذاری می باشد تصریح کرد: قرار گرفتن در مسیر اتوبان زنجان به تهران و تکمیل بودن زیرساخت های آب، برق، مخابرات و گاز در این شهرک و همچنین نزدیکی به پایتخت را می توان از جمله ویژگی های این شهرک برشمرد.
معاون عمران و محیط زیست شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان در پایان خاطر نشان ساخت: تکمیل ساختمان فناوری و کسب و کار و نیز اجرای فضای سبز از دیگر پروژه های در حال اجرا در شهرک صنعتی افق ابهر می باشند.

چاپ چاپ