تاریخ انتشار: 07 سپتامبر 2015 - اخبار شهرداری ها

تعداد تاکسی های ون پایانه سیدخندان افزایش می یابد

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ از افزایش تعداد تاکسی های ون در پایانه سیدخندان همزمان با آغاز ماه مهر و شروع سال تحصیلی جدید خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، امیرحسین حیدرنیا با اعلام این مطلب افزود: پیش بینی کرده ایم تعداد ۵۰ دستگاه ون در پایانه سیدخندان مستقر کنیم تا در روزهای اول ماه مهر در جا به جایی مسافران به دیگر تاکسی ها کمک کنند.
وی با اشاره به ۳ هزار تاکسی خطی، گردشی و تلفنی منطقه ، خاطرنشان کرد: پیش بینی می شود تعداد مسافران تاکسی ها در مهرماه به ویژه در روزهای اول آغاز سال تحصیلی جدید افزایش یابد بنابراین معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه در نظر دارد تا با تمام ظرفیت به شهروندان در این ایام خدمات رسانی کند.
معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۷ با اشاره به ساماندهی تاکسی های منطقه در طرح استقبال از مهر، تصریح کرد: تاکسی های منطقه از نظر نظافت و پاکیزگی و همچنین وضعیت ظاهری نظارت می شوند تا همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید تاکسی های منطقه نیز چهره ایی نو به خود بگیرد.
وی با تاکید بر اینکه در روزهای اول ماه مهر با ازدحام مسافران مواجه خواهیم شد و باید با برنامه ریزی دقیق در راستای خدمات رسانی به شهروندان گام برداریم، یادآور شد: به تمام تاکسی ها ابلاغ شده که از نظر ظاهری و فنی باید در آمادگی کامل باشند.

چاپ چاپ