تاریخ انتشار: 08 سپتامبر 2015 - اخبار شهرداری ها

افتتاح جشنواره تفریحی – ورزشی و بازیهای بومی محلی در منطقه ۱۵...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

با حضور رییس سازمان ورزش شهرداری تهران و شهردار منطقه ۱۵ انجام شد
افتتاح جشنواره تفریحی – ورزشی و بازیهای بومی محلی در منطقه ۱۵

جشنواره تفریحی- ورزشی و بازی های بومی محلی منطقه ۱۵ با حضور رییس و معاونین سازمان ورزش شهرداری تهران و شهردار منطقه با استقبال پرشور شهروندان افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، دکتر انجمنی شهردار منطقه هدف از برگزاری جشنواره را ارتقا روحیه نشاط و تندرستی در بین شهروندان، احیای بازیهای بومی و محلی بین جوانان و نوجوانان، غنی سازی اوقات فراغت در تابستان، گسترش فرهنگ ورزش شهروندی و همچنین حضور همه اعضای خانواده در کنار هم در یک فضای شاد و مفرح یاد کرد و افزود: این جشنواره با برپایی ۲۵ غرفه تا ۲۶ شهریور برپاست.
وی با اشاره به اینکه در ۶ گذر ایجاد شده بازیهای متنوعی برای شهروندان اجرا می شود، افزود: بازیهای بومی- محلی، فکری و هیجانی، رایانه ای، ویژه کودکان و در نهایت بازیهای آبی و ساحل شنی از جمله این بازیهاست که برای همه گروه های سنی برپا می شود.
شهردار منطقه به برگزاری پاتوق هایی نظیر پاتوق شطرنج، فوتبال دستی، روپایی و پینگ پنگ برای مشارکت بیشتر شهروندان اشاره کرد و یادآور شد: بوستان فجر در ناحیه ۵ به مدت ۱۰ شب از ساعت ۱۸ تا ۲۲ پذیرای ورزشکاران و ورزش دوستان منطقه خواهد بود.
این گزارش حاکیست، در حاشیه مراسم افتتاحیه با حضور رضایی رییس سازمان ورزش، معاونین سازمان و شهردار منطقه از قهرمانان ورزش منطقه که سال ۲۰۱۵ در مسابقات آسیایی کاراته سبک شیتوریو سریلانکا موفق به کسب مقام شده بودند، قدردانی شد. بر این اساس قهرمان جهان و آسیا سعید فلاح در رده بزرگسالان، امین و امیر کلیوند در رده نوجوانان و علی رضا عبدلی در رده نونهالان آسیا در همین سبک بالای سن رفتند و هدایای خود را دریافت کردند.

چاپ چاپ