با اجرای بیش از دهها برنامه فرهنگی تفریحی:

دهه فرهنگی آسمان آبی زمین پاک در منطقه ۴ پایان یافت

تاریخ انتشار: 09 سپتامبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها, خواندني هاي برگزيده‌
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۴ گفت: طرح “دهه ی فرهنگی کمپین آسمان آبی، زمین پاک” با استقبال بیش از ۲۰۰۰ نفر از شهروندان منطقه در سطح نواحی منطقه ۴ برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ ابوذر حسینی با بیان این مطلب گفت: با توجه به بحث کمپین آسمان آبی و زمین پاک این روزها در شهر تهران ، طرح “دهه ی فرهنگی کمپین آسمان آبی، زمین پاک” به منظور تقویت آموزش و آشنایی شهروندان با موضوعات این کمپین در منطقه اجرایی شد.
حسینی در ادامه به برنامه های اجرایی این دهه اشاره کرد و گفت: اجرای نمایش خیابانی ، مسابقات فرهنگی- آموزشی،آموزش چهره به چهره بازیافت و خط سفید ،توزیع بروشور ، نصب بنر اطلاع رسانی دقیق و شفاف در خصوص طرح جهت اطلاع شهروندان از ۵ تا ۱۵ شهریور ماه سالجاری به اجرا در آمد.
وی در پایان افزود: در روز اول شروع دهه فرهنگی اتوبوس آموزشی آسمان آبی زمین پاک در مکان های شاخص و پرتردد هر ناحیه از ساعت ۱۵ الی ۲۰ مستقر شد و ضمن توزیع بسته های آموزشی را در بین شهروندان ، بازی های رایانه ای و نمایش با موضوع خط سفید و بازیافت به اجرا درآورد.
معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ در ادامه به بوستانهای اجرای این طرح در نواحی اشاره کرد و گفت: بوستانهای رسالت در ناحیه ۱ ، میدان رسالت در ناحیه ۲ ، ناحیه ۳میدان هروی، ناحیه ۴ سمیه ،ناحیه ۵ گلبرگ، ناحیه ۶ میدان پروین، ناحیه ۷ خیابان دلواری، ناحیه ۸ بازار تره بار حکیمیه و بوستان پلیس در ناحیه ۹ میزبان شهروندان منطقه بودند.
گفتنی است مراسم اختتامیه این طرح ۱۶ شهریور ماه با اجرای برنامه هایی شامل نمایش خیابانی ، مسابقه و اتوبوس کمپین اکران پوسترهای آموزشی طرح کمپین آسمان آبی زمین پاک در بوستان پلیس برگزار شد.
پیمان ضیایی
مدیر روابط عمومی

چاپ چاپ