تاریخ انتشار: 12 سپتامبر 2015 - اخبار

تامین اعتبار برای رفع معارضین ادامه یادگار در دستور کار...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

علیرضا دبیر در بازدید از پروژه های منطقه ۹ اعلام کرد:
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران پس از بازدید از پروژه های سرمایه ای منطقه ۹ با اشاره به اهمیت پروژه ادامه یادگار امام (ره) و تملک اراضی معارض گفت: تامین اعتبار برای رفع معارضین و اعمال ماده نه در دستور کار است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹ ، علیرضا دبیر پس از بازدید از پروژه های سرمایه ای منطقه در جلسه بررسی روند اجرای پروژه های عمرانی مصوب بودجه های سالهای ۹۳ و ۹۴ شهرداری شرکت کرد و در خصوص هر کدام از پروژه های و نحوه پیشرفت آنها توضیحاتی داد.
وی در خصوص آخرین وضعیت پادگان جی و ادامه بزرگراه یادگار امام (ره) گفت: این پروژه بزرگ یکی از پروژه های اولویت دار شهرداری تهران است و در رابطه با تامین اعتبار جهت رفع معارضین ، کمیسیون برنامه و بودجه نگاه ویژه ای به این موضوع دارد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران هم به پروژه اتصال استاد معین به شهید اکبری اشاره کرد و گفت: این پروژه منطقه ۹ را از بن بست خارج می کند و قطعا با تعهد شهرداری منطقه در خصوص بودجه نقدی و با هماهنگی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران ابلاغ خواهد شد.
دبیر اذعان داشت: همواره کمیسیون برنامه و بودجه شورا به مناطق جنوبی نگاه ویژه ای دارد و منطقه ۹ هم در اولویت است و اگر موضوع نقدینگی در اجرای حل شود ، روند ساخت پروژه های فرهنگی و ورزشی و خدماتی منطقه با سرعت بیشتری انجام می شود.
وی همچنین در خصوص فعالیت سازمان های مردم نهاد و NGO ها در منطقه ۹ گفت: خوشبختانه در منطقه موسسات بسیار فعالی داریم و شهرداری منطقه در این راستا بسیار خوب عمل کرده و تعامل مناسبی با این سازمان ها برقرار شده است.
این عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: حتما در بحث بودجه ریزی دقت شود و در این بخش باید بصورت جدی عمل کنید تا بتوانید پروژه ها را با سرعت بیشتری هدایت کنید.
در ادامه این جلسه ، سدعلیرضا حسینی شهردار منطقه ۹ با اشاره به روند رو به رشد برنامه و بودجه در مدیریت کلان شهر تهران گفت: کمیسیون برنامه و بودجه با هدایت دکتر دبیر طی دو سال اخیر به سمت و سوی مناسبی در حرکت است و شفاف سازی خوبی در مباحث بودجه صورت گرفته است.
وی تصریح کرد: در بحث بودجه و تامین اعتبار به لحاظ تعهدی براساس پیگیری حوزه ها ، تعهد بسیار خوبی انجام شده است و از سال گذشته در منطقه قراردادها بصورت مناقصه ای برگزار شد و همچنین یک بهبود فرآیند هم ایجاد شد.
حسینی افزود: برنامه و بودجه و کنترل پروژه منطقه با توجه به عملکرد مناسبی که داشته در حال حاضر در رتبه چهارم قرار گرفته و با توجه به هماهنگی بین معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری و معاونت مالی و اقتصاد شهری ، سال گذشته کل اسناد منطقه در سیستم بارگذاری شد و برهمین اساس بودجه ۹۴ بصورت کاملا واقعی هزینه خواهد شد.
وی با اشاره به بازدید اعضا شورای اسلامی شهر تهران از منطقه ۹ گفت: این بازدیدها کمک می کند تا منطقه به سمت پویایی و آبادانی بیشتر حرکت کند و مشاوره و راهنمایی اعضا شورای شهر در این راستا تاثیر گذار است.

چاپ چاپ