تاریخ انتشار: 13 سپتامبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

برگزاری دوره های آموزشی مسئولیت پذیری شهروندی در سرای محلات منطقه ۷...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

رئیس اداره آموزش های شهروندی منطقه ۷ از برگزاری دوره های آموزشی مسئولیت پذیری شهروندی در سرای محلات منطقه با هدف ارتقاء سطح فرهنگ شهروندی و آشنایی شهروندان با مسئولیت پذیری در جامعه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، نادیا طاری با اعلام این مطلب افزود: تفاوت وظیفه با مسئولیت، همدلی و پیشرفت اجتماعی، نقش شهروند مسئول در زندگی شهری، شهروند مسئول و منافع و رفاه عمومی، مسئولیت پذیری برای مشارکت در مدیریت محله و تمیزی و زیبایی محله از جمله سرفصل های است که در این دوره ها، آموزش داده می شود.
وی تصریح کرد: هر ماه به طور متوسط ۷۰ کارگاه آموزشی با عناوین متنوع در سرای محلات منطقه هفت با هدف بالا بردن سطح آگاهی شهروندان و رفع نیازهای آموزشی آنها در زمینه های مختلف برگزار می شود.
رئیس اداره آموزش های شهروندی منطقه ۷ یادآور شد: کارگاه آموزشی مهارت های زندگی یکی از عنوان های اصلی است که با ۱۰ مهارت از قبیل تصمیم گیری، ارتباط موثر، تفکر نقاد و خلاق، کنترل استرس، خشم و … در سرای محلات برپا می شود.
به گفته وی اداره آموزش‌های شهروندی منطقه با هدف تحقق عملی شهرداری به منزله نهاد اجتماعی و ارائه آموزش های موردنیاز بر اساس حیطه شناختی اقشار مختلف شهروندان ساکن محله اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی با عناوین مختلف در سرای محلات می کند.

چاپ چاپ