معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم: تمام مناطق برای آغاز تحصیلی جدید آماده سازی شده است
تاریخ انتشار: 13 سپتامبر 2015 - از سراسر ايران

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم: تمام مناطق برای آغاز تحصیلی جدید آماده سازی شده است...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم اجرای طرح تحول خطوط اتوبوسرانی را از جمله اقدامات مهم برای مهرماه برشمرد و گفت: تمامی مناطق برای آغاز تحصیلی جدید آماده سازی شده است.

به گزارش شهرنیوز، علیرضا قاری قرآن ضمن تبریک فرارسیدن سال تحصیلی جدید به دانش‌آموزان درباره فعالیت‌های این معاونت گفت: محور‌های مهمی برای آماده سازی شهر، خیابان‌ها، شوارع و معابر برای مهر ماه در نظر گرفته شده است.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این زمینه خاطرنشان کرد: عمده بحث‌ها در دو حوزه اتوبوسرانی و نظارت بر سرویس مدارس و آماده سازی و خط‌کشی خیابان‌ها است که سعی شده در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نشود.

وی به اجرای طرح تحول خطوط اتوبوسرانی اشاره کرد و گفت: طرح تحول خطوط اتوبوسرانی برای سهولت در رفت و آمد شهروندان به اجرا در آمده و برای مهر ماه این خطوط نهادینه می‌شود و در این صورت می‌توانیم پوشش وسیع‌تری برای شهر داشته باشیم.

وی با اشاره به دیگر مزایای این طرح افزود: سازمان اتوبوسرانی زمان تعطیلی مدارس را جویا شده است و در همان زمان اتوبوس‌ها به حوالی مدارس می‌روند تا دانش آموزان بتوانند با هزینه کمتر و امنیت بیشتر به مقصد برسند.

قاری قرآن با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های مهم بحث نظارت بر سرویس مدارس است، اظهار کرد: در حوزه تاکسی‌رانی و نظارت بر سرویس‌های مدارس در جلسه‌ای مباحثی بین آموزش و پروش و سازمان تاکسیرانی شهرداری قم در راستای نظارت بهتر و دقیق‌تر صورت گرفته و در این زمینه نیز آمادگی کامل برای شروع کار را داریم.

معاون شهرسازی و امور زیربنایی شهرداری قم به آسفالت کردن خیابان‌ها و معابر اشاره کرد و گفت: در حوزه عمران هم آسفالت و خط کشی معابر انجام شده است و همینطور رنگ‌آمیزی جداول نیز مورد توجه قرار گرفته است.

وی به آماده سازی شهر برای استقبال از ماه مهر اشاره و تصریح کرد: تقریبا همه اقدامات انجام شده تا وارد سال تحصیلی جدید شویم و با کمک شهروندان بتوانیم خدمات خوبی را ارائه دهیم.

چاپ چاپ