تاریخ انتشار: 15 سپتامبر 2015 - اخبار

تکریم و اطعام بی خانمانهای شهر تهران در قلب پایتخت

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

طرح تکریم و اطعام بی خانمانهای شهر با عنوان «یک لقمه مهربانی» در سطح نواحی منطقه ۶ ، فروشگاه شهروند میدان آرژانتین و زیرگذر میدان ولی عصر (عج) اجرا می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ ، مدیر اداره رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی منطقه ۶ با بیان این که این طرح به منظور تهیه بسته های غذایی برای افراد بی خانمان اجرا می شود، خاطر نشان کرد: طرح یک لقمه مهربانی با هدف ایجاد بستر مناسب برای مشارکت طبقات مختلف جامعه در تکریم و اطعام بی خانمانهای شهر تهران اجرایی می شود، هم اکنون این طرح در فروشگاه شهروند میدان آرژانتین، زیرگذر ولی عصر (عج) و در سطح نواحی منطقه ۶ کلید خورده و براساس آن هر شهروند بعد از مراجعه به فروشگاه شهروند غذایی برای کارتن‌خواب‌ها خریداری می کند.
نمونه بسته های غذایی گرم ویژه افراد بی خانمان در فروشگاه ارائه شده است تا بسته های غذایی توسط شهروندان خریداری شود.
جرجانی تاکید کرد: این طرح برای بهره گیری حداکثری از ظرفیت مردمی شهر تهران در تکریم و اطعام بی خانمانهای شهر که به دلایل گوناگون توانایی تامین نیازمندی های ضروری زندگی در شهر تهران را ندارند تدوین شده است. آنچه در این بین حائز اهمیت است نقش تک تک افراد جامعه در پذیرش و اعمال مسئولیت اجتماعی خود و مشارکت در فرآیند خدمت رسانی به افراد بی خانمان به منظور بازگرداندن آنان به بستر جامعه است.
مدیر اداره رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی منطقه ۶ یادآور شد: این طرح بیشتر در نقاطی از سطح شهر تهران اجرا می شود که تردد شهروندان به منظور خرید مایحتاج زندگی بیشتر از سایر نقاط است.

چاپ چاپ