تاریخ انتشار: 15 سپتامبر 2015 - از سراسر ايران

شهردار منطقه پنج قم خبر داد: برگزاری مسابقات قرآنی در رشته‌های مختلف در این منطقه...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار منطقه پنج قم از برگزاری مسابقات قرآنی در رشته‌های مختلف در این منطقه با همکاری بسیج خبر داد.

به گزارش شهرنیوز، احمد ترکمن با اشاره به اهمیت حفظ جایگاه مسائل فرهنگی و اجتماعی در شهر تصریح کرد: باید جلسات فرهنگی به صورت منظم برگزار شود تا بتوانیم تعاملات اجتماعی خوبی با بسیج داشته باشیم و از تجربیات و نظرات پایگاه‌ها بهره ببریم.

ترکمن در ادامه عنوان کرد: شهرداری منطقه پنج با همکاری پایگاه شهدای قدس و حوزه ۶ شهید باهنر اقدام به برگزاری مسابقات قرآنی کرده است که با استقبال چشمگیری نیز رو به رو شدیم.

وی با بیان بخش‌های مختلف این مسابقات گفت: مسابقات قرآن در رشته‌های حفظ، مفاهیم، ترتیل، ترجمه ، قرائت و… در سطح منطقه برگزار شده که همکاران شهرداری منطقه پنج نیز در این مسابقات شرکت می‌کنند.

ترکمن همچنین از حضور نیرو‌های مردمی ابراز امیدواری و بیان کرد: حضور گرم نیروهای مردمی، مساجد و پایگاه‌های سطح منطقه قوت قلبی برای ارائه خدمات بیشتر با کیفیت بهتر است.

شهردار منطقه پنج قم برگزاری جلسات هم اندیشی را ضرورت اجتناب ناپذیر دانست و اظهار کرد: به عنوان یک راهکاری مناسب برای حل مشکلات مناطق و شهروندان چنین جلساتی اهمیت ویژه‌ای دارد و باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی عملکرد منطقه را در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان قابل قبول ذکر و اضافه کرد: توفیق خدمت به خلق خدا نعمتی است بزرگ که برای ما خادمین شهر قم فراهم شده و به پشتوانه مردم، با همدلی، همکاری و تعامل می‌توانیم به حل مشکلات به بهترین شکل بپردازیم.

۱۳۹۴/۰۶/۲۴
اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری قم

چاپ چاپ