تاریخ انتشار: 17 سپتامبر 2015 - اخبار

شمال تهران آماده حضور دانش آموزان می شود

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

با اجرای طرح استقبال از مهر و هماهنگی انجام شده بین ادارات خدمات رسان شهری، شمال تهران با آمادگی کامل وبا هدف ارتقاء رضایتمندی شهروندی به استقبال دانش آموزان می رود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک مهندس بهروز رضایی قائم مقام شهردار منطقه یک با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: با آغاز سال تحصیلی جدید و شروع به کار جامعه علمی کشورمان تمام سعی و تلاش منطقه فراهم سازی محیطی با طراوت ، شاداب و با انگیزه برای کسب علم و دانش در مدارس و مراکز علمی است.
وی با اشاره به ساماندهی ترافیکی در منطقه تصریح کرد : با شناسایی مدارس به تفکیک نواحی، فعالیت های نصب ، تعمیر، رفع نقص کلیه علائم و تجهیزات ایمنی و ترافیکی ، احیاء خط کشی و پیاده روسازی در معابر اصلی و فرعی منتهی به مدارس انجام و ورودی مدارس ایمن سازی شده تا ضریب ایمنی تردد دانش آموزان ارتقاء یابد.
وی آماده باش ناوگان تاکسی رانی و اتوبوسرانی را از اقدامات دیگر دانست و گفت: ناوگان تاکسی رانی آماده ارائه خدمات سرویس به مدارس است و ناوگان اتوبوسرانی نیز در زمان اوج ترددها در گلوگاه ها مستقر می شود و مرکز کنترل ترافیک شمال تهران نیز به صورت شبانه روزی فعال است و هر کجا که ازدحام مسافر مشاهده شود اقدام به اعزام اتوبوس و تاکسی در محل های مورد نظر به خصوص پایانه های اصلی خواهد نمود .
قائم مقام شهردار منطقه یک به رنگ آمیزی ، پاکسازی و شست و شوی دیواره ها و نماهای بیرونی مدارس اشاره کرد و گفت:طرح استقبال از بهار از ۱۲ شهریور آغاز و تا ۱۵ مهر ادامه دارد و طی آن کلیه معابر منتهی به مدارس پاکسازی ، فضاهای سبز بهسازی می شود.
مهندس رضایی فعالیت های عمرانی را در ۴ بخش پیاده روسازی، آسفالت، همسطح سازی دریچه و جدول بندی عنوان و تصریح کرد : نقاطی که نیازمند خدمات عمرانی بودند شناسایی و در حال ساماندهی هستند.

چاپ چاپ