در آستانه بازگشایی مدارس ؛

اجرای طرح بازسازی و بهسازی معابر منتهی به مراکز آموزشی در منطقه ۲۱...

تاریخ انتشار: 19 سپتامبر 2015 - اخبار
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۲۱ ، با اشاره به اجرای طرح استقبال از مهر و آغاز سال تحصیلی جدید ، از انجام عملیات مرمت و بهسازی معابر و خیابانهای منتهی به مدارس و مراکز آموزشی در سطح نواحی سه گانه این منطقه خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ ، مهندس میرزایی معاون فنی و عمرانی منطقه ، با اعلام این خبر اظهار داشت : با توجه به نزدیک شدن فصل بازگشایی مدارس ، بمنظور آماده سازی معابر منتهی به مدارس و مراکز آموزشی و ایجاد آرامش و امنیت بیشتر در تردد دانش آموزان و دانشجویان ، طرح بازسازی و بهسازی معابر و خیابانهای سطح منطقه ، در دستور کار این معاونت قرار دارد .
مهندس میرزایی در خصوص اجرای این طرح افزود : در قالب انجام طرح مذکور ؛ مرمت و بهسازی بیش از ۳۵۰۰ متر مربع آسفالت معابر ، حدود ۱۵۰ متر طول از جداول ، ۱۵۰ متر مربع پیاده رو و بیش از ۵۰ عدد از دریچه های معابر منتهی به مدارس سطح منطقه ، در دست اجرا می باشد .
وی در پایان تصریح کرد : در حال حاضر ، اجرای طرح استقبال از مهر ، دارای پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصدی بوده و هزینه ای بالغ بر یک میلیارد و ششصد میلیون ریال ، جهت انجام هرچه بهتر این طرح ، برآورد شده است .

چاپ چاپ