به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 6

بهره برداری رسمی از همراه سرای جواد الائمه (ع)

تاریخ انتشار: 19 سپتامبر 2015 - اخبار شهرداری ها, خواندني هاي برگزيده‌
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

همراه سرای جواد الائمه (ع) شهرداری منطقه ۶ در چهار طبقه با بیش از هزار متر مربع زیربنا، در خیابان قریب مقابل بیمارستان امام خمینی (ره) فردا ۲۹ شهریور، ساعت ۱۱ به بهره برداری می رسد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۶ ، عظیم بابایی با بیان این که این همراه سرا برای خدمت رسانی به همراهان مراجعان بیمارستان امام خمینی (ره) و مرکز طبی کودکان آماده سازی شده است، گفت: در محدوده منطقه ۶ حدود ۱۱ بیمارستان، مراکز درمانی و کلینیک تخصصی وجود دارد که همین امر باعث می شود تا بسیاری از افراد از شهرستان‌های مختلف برای درمان به این مراکز درمانی مراجعه کنند، در این رابطه مدیریت شهری با تامین و تجهیز ساختمانی در خیابان قریب مقابل بیمارستان امام خمینی (ره) همراه سرای جواد الائمه ع) را تجهیز و آماده سازی کرده است.
به گفته شهردار منطقه ۶ ، این اولین همراه سرای محلات مرکزی شهر تهران است که به طور رسمی فردا افتتاح خواهد شد تا همراهان بیماران که تا پیش از این در پیرامون بیمارستان مستقر بودند بتوانند بدون هیچ مشکلی به طور رایگان از آن بهره مند شوند.
بابایی خاطر نشان کرد: شهرداری منطقه ۶ پیش از این برای اسکان موقت همراهان بیماران از هتل اورین، واقع در کارگر شمالی برای اسکان همراهان بیماران استفاده می شد.
شهردار منطقه ۶ با اشاره به این که با توجه به نیاز همراهان مدت اسکان تعیین می شود، افزود: با توجه به طول درمان بیماران و نیاز همراهان، با هماهنگی مددکاران بیمارستان مدت اسکان مشخص خواهد شد.
بابایی خاطر نشان کرد: ما برای اسکان مسافران و همراه هان بیماران بستری در بیمارستان ها همه جوانب را در نظر گرفته ایم، امکانات اولیه برای خدمات رسانی به شهروندن مهیاست.
وی از ایجاد شرایط مطلوب در این همراه سرا خبر داد و گفت: امیدوارم با این اقدام مشکل همراهان بیمار در منطقه حل و شرایط مطلوبی برای اسکان مسافران و خانواده های بیماران مهیا شود.

چاپ چاپ