به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 21

آماده سازی معابر با همکاری نواحی سه گانه

تاریخ انتشار: 21 سپتامبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها, خواندني هاي برگزيده‌
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

در آستانه بازگشایی مدارس ، از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه ۲۱ اعلام شد ؛
آماده سازی معابر با همکاری نواحی سه گانه
در آستانه بازگشایی مدارس معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ۲۱ از آماده سازی معابر سطح منطقه با همکاری نواحی سه گانه خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۱ ، دکتر غلامحسین سلمانی معاون حمل و نقل و ترافیک منطقه ضمن اعلام این مطلب گفت : مطابق با دستور العمل اجرایی ستاد مرکزی بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی در سال ۹۴ ، نسبت به تشکیل ستاد معین و برگزاری جلسات منظم جهت پیاده سازی طرح ، بر اساس وظایف تعریف شده در دستور العمل برای منطقه و معاونت حمل و نقل ترافیک اقدامات لازم انجام شده است .
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲۱ در ادامه اظهار داشت : در طرح استقبال از مهر اقداماتی از قبیل عملیات خط کشی مقابل مدارس و معابر منتهی به مدارس ، نصب تابلو ها و علایم مورد نیاز ، تهیه و نصب بنر طرح استقبال از مهر در پایانه های اتوبوسرانی ، ساماندهی تجهیزات سطح منطقه ، بهینه و آماده سازی سرویس مدارس در دستور کار این معاونت قرار دارد .
دکتر سلمانی همچنین در خصوص برنامه های واحد اتوبوسرانی منطقه جهت خدمت رسانی به شهروندان در فصل بازگشایی مدارس خاطر نشان کرد : اقداماتی از قبیل هماهنگی با مسئولین شرکتهای خصوصی فعال در محدوده شهرداری منطقه ۲۱ جهت اشتغال ۱۰۰درصدی ناوگان اتوبوسرانی ، بازبینی و اجرای زمانبندی مناسب با توجه به بازگشایی مدارس ، هماهنگی با سامانه اتوبوسرانی مربوطه جهت ایجاد تخفیف برای بازدید فنی اتوبوس های شاغل بخش خصوصی ، هماهنگی جهت استفاده از لباس فرم متحدالشکل رانندگان ، لغو مرخصی عوامل نظارتی و رانندگان از مورخ ۲۰/۶/۹۴ لغایت پایان مهر ماه ، هماهنگی جهت نظافت روزانه اتوبوسهای بخش خصوصی به صورت رایگان در سامانه های مربوطه ، شناسایی مدارس سطح منطقه جهت سرویس رسانی مطلوب به دانش آموزان ، هماهنگی با نواحی ۳ گانه جهت نظافت و رفع نقص ایستگاه های سطح منطقه در دستور کار معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه قرار گرفته است .
به گفته این مقام مسئول ، در راستای آماده سازی معابر بزرگراهی ، عملیات ساماندهی تجهیزات و ناحیه های بزرگراهی توسط سازمان حمل و نقل وترافیک در حال اجرا است .
وی در پایان با اشاره به اینکه اجرای این طرح با همکاری نواحی سه گانه منطقه در حال انجام است ، متذکر شد : اقدامات اجرایی این طرح مطابق برنامه زمانبندی تا ۱۵ مهر ماه ۹۴ ادامه دارد .

چاپ چاپ