تاریخ انتشار: 21 سپتامبر 2015 - اخبار, اخبار شهرداری ها

۱۸ ایستگاه عرضه دام بهداشتی در غرب تهران راه اندازی می شود...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

به مناسبت فرا رسیدن روز عرفه و عید سعید قربان بیش از ۱۸ ایستگاه در غرب تهران ، به شهروندان متقاضی انجام سنت نبوی ، دام بهداشتی عرضه می کند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵ ،رضا مددی ، معاون امور شهری و محیط زیست منطقه با بیان اینکه به مناسبت فرا رسیدن عیدسعید قربان برنامه‌های فرهنگی و خدماتی جهت رفاه شهروندان پیش‌بینی شده است، گفت: به منظور افزایش سلامت جامعه ،حفظ زیبایی و بهداشت محیط شهری ایستگاه عرضه بهداشتی دام با نظارت نماینده اداره کل دامپزشکی در بلوار اندیشه جنب بازارسنگ برپا می‌شود.

وی از تعبیه جایگاه محل ذبح دام و حضور کارشناس در محل خبر داد و گفت: این ایستگاه همزمان با روز عید سعید قربان و روز قبل از آن آماده عرضه دام به شهروندان است.

مددی با اشاره به جانمایی پارکینگ جهت تامین رفاه شهروندان گفت: ‌با هماهنگی معاونت اجتماعی و فرهنگی ، ایستگاه فرهنگی، هنری نیز با برپایی غرفه های سلامت، آموزش ، بازیافت و….، در محل عرضه دام راه اندازی شده که به ارائه برنامه های متنوع هنری، فرهنگی و پذیرایی از مراجعین و دیگر شهروندان خواهند پرداخت .

معاون شهردار منطقه تصریح کرد: در راستای ترغیب شهروندان به رعایت تفکیک پسماند خشک ورفتارهای صحیح ترافیکی غرفه آسمان آبی وزمین پاک جهت اجرای برنامه های آموزشی وفرهنگی برپا می شود.

چاپ چاپ