تاریخ انتشار: 21 سپتامبر 2015 - اخبار

برپایی جشن بزرگ مهر در مدارس منطقه ۷

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ از برپایی ویژه برنامه های سال تحصیلی جدید با عنوان « جشن بزرگ مهر » در مدارس منطقه خبر داد و گفت: نواختن زنگ دانش در مدارس محلات و اهدای لوازم التحریر به دانش آموزان بی بضاعت اهم این برنامه را تشکیل می دهد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، علی حیدری با اشاره به اینکه به مناسبت ماه مهر همچون سالهای گذشته سنت حسنه کمک به دانش آموزان بی بضاعت برپا می شود، خاطرنشان کرد: در این راستا اقلام نوشتاری مورد نیاز به نیازمندان محلی در برخی از مدارس منطقه ۷ اهدا می شود.
وی برگزاری جشن ویژه بازگشایی مدارس را ازدیگر برنامه های اجرایی جشن بزرگ مهر عنوان کرد و افزود: به همین منظور زنگ دانش در مدارس منطقه همراه با اهدای شاخه گل و برگزاری مسابقه اجرا می شود.
به گفته معاون اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه ۷ طرح تبلیغی نسیم بهشت، جشن آغاز سال تحصیلی در مدارس هیات امنایی، تهیه وتوزیع کتابچه و بروشور آموزشی با موضوع استفاده از سرویس مدرسه، مدارس آماده و برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با موضوع آموزش گفتن “نه” شکوهمند و جراتمندانه به دانش آموزان بخشی از برنامه هایی است که در ویژه برنامه های استقبال ازمهر”باز باران” اجرا می شود.
وی تصریح کرد: ارائه خدمات مشاوره شغلی، تورهای تهرانگردی، اجرای دوره های آموزشی و نمایش های میدانی با موضوع سلامت، بازدید از مراکز فرآموز، کارگاه های آموزشی بهترین ها از دور ریختنی ها، طرح دختران نجابت، توزیع بسته های عفاف و حجاب، مسابقات زنگ ورزش مدرسه ای، المپیاد درون مدرسه ای، جشنواره کودک، ورزش در گردش و تسهیلگری خط سفید از جمله رئوس اقدامات معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه ۷ در طرح استقبال از مهر است .

چاپ چاپ