تاریخ انتشار: 23 سپتامبر 2015 - اخبار شهرداری ها, از سراسر ايران

اولین کلینیک کسب و کار منطقه ۷ در محله گرگان افتتاح می شود...

پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

اولین کلینیک تخصصی کسب و کار منطقه ۷ در محله گرگان با هدف ارتقاء فرهنگ، روحیه کارآفرینی و آموزش فنون خود اشتغالی به افراد جامعه و با تکیه بر کادر حرفه ای و به کارگیری توان علمی و عملی افتتاح می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، مهدی سعیدی مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه هفت با اعلام این مطلب افزود: کلینیک کارآفرینی و اشتغال یکی از حلقه‌های تکمیل کننده چرخه فنّاوری در کشور است که باید در کنار نهادهای موجود و هماهنگ با آنها در چارچوب سیاستهای مصوب فعالیت کند.
وی با اشاره به اینکه این مرکز ۷ مهر ماه افتتاح می شود، تصریح کرد: خدمات مشاوره‌ای در زمینه حقوقی و صدور مجوز، اجرایی عملیاتی، بازاریابی و فروش، مالی و سرمایه گذاری، اطلاع رسانی، تهیه منابع سرمایه گذاری،‌ خدمات کسب و کار، آموزش کسب و کار، کاریابی، تدوین طرح‌های اشتغال و کارآفرینی جامع و هر خدمت دیگری که در ارتباط با کسب و کار و کارآفرینی باشد از جمله خدماتی است که به متقاضیان ارائه خواهد شد.
مدیر مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه هفت اظهار داشت: هدف از تشکیل کلینیک کارآفرینی و اشتغال، توسعه دانش،‌ تبدیل ایده به یک فعالیت شغلی پایدار، کمک به حفظ و پایداری فعالیت‌های نوپای کارآفرینی در صحنه رقابت اقتصادی و توسعه فعالیت‌های دانش مدار در واحدهای صنعتی و خدماتی است.
وی یادآور شد: کلینیک کسب و کار همانند تمام مراکز درمانی که نسبت به مداوا یا مشاوره بیماران اقدام می‌کند، نقشی اساسی در ارائه مشاوره‌های تخصصی به صاحبان کسب و کار، سرمایه گذاران، تولید کنندگان، عرضه کنندگان و رفع مشکلات احتمالی ایشان دارد.

چاپ چاپ