شهردار اصفهان:

اصفهان شهر دوستدار کودک است/ راه‌اندازی اتوبوس دانش‌آموزی...

تاریخ انتشار: 23 سپتامبر 2015 - از سراسر ايران, خواندني هاي برگزيده‌
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها -

شهردار اصفهان با اشاره به ورود شهر اصفهان به شهرهای دوستدار کودک گفت: در حال حاضر برنامه‌ریزی‌های لازم برای ایجاد زیرساخت‌های شهر دوستدار کودک در دستور کار است.
 
به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌ای شهرداری اصفهان، دکتر مهدی جمالی نژاد در حاشیه مراسم بازگشایی مدارس و زنگ مقاومت در جمع خبرنگاران به ورود شهر اصفهان به شهرهای دوستدار کودک اشاره و اظهار داشت: شهرداری اصفهان در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و عمرانی ایجاد زیرساخت‌های شهر دوستدار کودک را اجرایی خواهد کرد.
وی افزود: در حال حاضر شهرداران در مناطق مختلف شهر اصفهان اجرای این طرح را آغاز کرده‌اند.
شهردار اصفهان در ادامه اجرای طرح‌های زیباسازی اطراف مدارس اصفهان توسط شهرداران مناطق را نیز از اقدامات شهرداری برای بازگشایی مدارس عنوان کرد و افزود: آسفالت حیاط مدارس و خط کشی خیابان‌های سطح شهر نیز برای تردد راحت دانش‌آموزان اجرایی شده است.
وی همچنین به را‌ه‌اندازی کمپین فرهنگ ترافیک در شهرداری اصفهان اشاره و بیان داشت: کودکان محور اجرای این طرح خواهند بود چرا که به دنبال آن در نظر داریم اجرای شهر بدون خودرو را نیز در دستور کار قرار دهیم.
جمالی‌نژاد راه‌اندازی اتوبوس دانش‌آموزی را از دیگر اقدامات شهرداری اصفهان برای اجرای پروژه مهر اعلام کرد و افزود: این طرح از امروز و با استفاده از ظرفیت هشت اتوبوس برای ۱۴ مدرسه شهر اصفهان در حال اجرایی شدن است و قرار است در سال‌های آینده نیز توسعه یابد.
وی همچنین در خصوص اجرای طرح‌های ترافیکی در محدوده مرکزی شهر اصفهان نیز گفت: همانطور که اعلام شد اتفاقات تازه‌ای در راه است و برای هسته مرکزی شهر اقداماتی همچون ایجاد پکیج تفریحی با راه اندازی هتل جهان نما و توسعه ساختمان تجاری و تفریحی جهان نما را پیگیر هستیم.

چاپ چاپ